• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • سرمربی منچسترسیتی: شاگردانم باید برای مسابقات سخت پیش رو در فصل آماده باشند

سرمربی منچسترسیتی: شاگردانم باید برای مسابقات سخت پیش رو در فصل آماده باشند

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، منچسترسیتی در پنجمین بازی فصل لیگ برتر انگلیس فردا در ورزشگاه خانگی وستهام به میدان خواهد رفت.

صدرنشین لیگ برتر در هفته‌های گذشته پپ گواردیولا را به دلیل عمل جراحی در اختیار نداشت و خوانما لیو به عنوان دستیار اول او، هدایت مدعی عنوان قهرمانی را در دست داشت.

گواردیولا که روز چهارشنبه به تمرینات سیتی ملحق شد در بازی فردا روی نیمکت تیمش حضور خواهد داشت. پپ درمورد وضعیت خود پس از عمل جراحی گفت: “حالم بهتر می‌شود. سه هفته از جراحی می‌گذرد، گام به گام، هر هفته، بهتر خواهد شد.”

تماشای سیتی از خانه؟

معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که شما جراحی می‌کنید. اشکالی ندارد، خوانما [لیو] و بازیکنان منچسترسیتی واقعا خوب کار کردند.

قرارداد جدید کایل واکر؟

واقعاً مهم است؛ ناتان [آکه]، برناردو [سیلوا]، ریکو لوئیس، اسکات کارسون تمدید کردند. کایل برای ما مهم است. در پایان او تصمیم می‌گیرد بماند. با همسر و خانواده‌اش، این مهم است. واقعا مهم. بازیکنان کمی مشابه با ژنتیک واکر دیده‌ام. هر چقدر که او در زندگی خود ثابت باشد، به همان اندازه مشکلی نخواهد بود.

پست جدید گرت ساوت‌گیت برای فیل فودن؟

من گرت را تحسین می‌کنم، به نظر می‌رسد که مخالفم اما با او موافقم. او می‌داند که می‌دانم فودن می‌تواند در همه پست‌ها بازی بازی کند. گرت می‎‌گوید بازیکن هنگامی که توپ ندارد، باید آنقدر باهوش بود تا بداند چه اتفاقی می‌افتد. مهم این است که او می‌تواند در 5 موقعیت بازی کند که یک مزیت بزرگ است. بازی مقابل اسکاتلند را دیدم، فودن از سمت راست شروع می‌کند و به داخل می‌رود. در نهایت مسئله‌ای نیست. ذهنیت این است که فودن می‌خواهد یکی از بهترین‌ها باشد، این یک مزیت بزرگ است.

  مانع در راه انتقال ژائو کانسلو به بارسا

وضعیت جان استونز و جک گریلیش

هر دو برای فردا مصدوم هستند. برای بازی مقابل ستاره سرخ [در لیگ قهرمانان اروپا] نمی‌دانم. قدم به قدم پیش می‌روند. مصدومیت جک [گریلیش] عضلانی است، اما او ضربه‌ای باورنکردنی روی زانویش دارد و آسیب دیدگی بسیار زیاد است. جان [استونز] بهتر است، اما هنوز مشکلاتی دارد. مصدومیت او هم عضلانی است. [این] مشکل بزرگی نیست، اما او برای فردا نیز بیرون است.

ویدیوی تمدید قرارداد واکر؟

این یک ویدیوی واقعا خوب بود، حتی با آن، باشگاه ما در بخش‌های اجتماعی بهتر دیده می‌شود. باید برای مردی که این ایده را اعلام کرد کلاه از سر برداشت. من 7 سال با کایل [واکر] کار می‌کنم، یکدیگر را می‌شناسیم. کایل، زمانی که بازی نمی‌کرد، منظم بود، هرگز رفتار بدی نداشت. می‌خواهد بازی کند، با دوستانش صحبت می‌کند و باشگاه تصمیم می‌گیرد [ بماند] همیشه برای ما مهم است، موفقیت ما متعلق به اوست.

برنامه فشرده بازی‌های سیتی؟

اول اینکه ما مشکلاتی به دلیل مصدومیت‌ها داریم. دلمان برای آن‌ها تنگ شده است، اما همین که است که هست. فصل برای ما همین الان بعد از اولین فیفادی شروع می‌شود. پنجره نقل و انتقالات تمام شده، بچه‌ها به مدرسه برمی‌گردند. همه می‌دانند که در 10 ماه چه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان