• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • شاگردان کلوپ در لیورپول هیچ شباهتی به سال قبل ندارند
لیورپول

شاگردان کلوپ در لیورپول هیچ شباهتی به سال قبل ندارند

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، لیورپول در حال حاضر صدرنشین لیگ برتر انگلیس است و توانسته نسبت به فصل گذشته خود تغییرات بسیار مهمی را رقم بزند. آنها اکنون به برتری ۵ امتیازی خود نسبت به سایر رقبا اطمینان خاطر دارند و آخرین پیروزی آنها در غیبت ۸ چهره اصلی این تیم از جمله صلاح و آرنولد برای بسیاری از کارشناسان قابل توجه بود. این صدرنشینی با ۸ آمار قابل توجه همراه است که به بررسی آن خواهیم پرداخت.

– لیورپول در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۴ موفق به کسب ۱۹ امتیاز از شرایطی شده که تیمش عقب بوده و در اروپا، فقط خیرونا موفق به کسب بیش از این (۲۲) شده است.

– قرمزها در حال حاضر به طور میانگین ۲٫۲۸ امتیاز در هر بازی دارند و پیش بینی می‌شود که فصل را با ۸۷ امتیاز به پایان برسانند. این چهارمین موفقیت امتیازی آنها تحت هدایت کلوپ خواهد بود.

– لیورپول موفق به کسب ۴۵٫۷ امید گل در لیگ برتر شده است. تنها بایرن مونیخ و بارسلونا توانسته‌اند بیش از این آمار را در پنج لیگ برتر اروپا کسب کنند.

– تیم کلوپ در مجموع ۳۸۸ شوت در لیگ انجام داده که بیشتر از هر تیم دیگری در پنج لیگ برتر اروپا است. بایرن مونیخ با ۳۴۳ شوت در رده دوم این رده بندی قرار دارد.

– لیورپول ۶۱ تکل صحیح در یک سوم زمین حریف ثبت کرده و این رکوردی است که تنها توسط تاتنهام و پی اس جی تا اینجای فصل ثبت شده.

– قرمزها در بازپس‌گیری توپ در این فصل درخشان بوده‌اند. در مجموع، آنها موفق به بازیابی ۱۱۷۲ توپ شده‌اند که تنها توسط اتلتیک بیلبائو در لیگ‌های برتر اروپا تهدید می‌شوند.

  خداحافظی باشکوه سامان قدوس با هم‌تیمی‌هایش در تیم فوتبال برنتفورد

– تیم کلوپ دوست دارد همه چیز را در لحظه آخر به دست آورد. قرمزها در وقت‌های تلف شده موفق به زدن ۷ گل شده‌اند که این تعداد، بیشترین گل در اروپا همراه با آرسنال است.

– قرمزها در ۱۴ بازی اخیر خود در لیگ شکست نخورده‌اند. تنها یوونتوس (۱۶ بازی) و بایر لورکوزن (۱۸ بازی) در حال حاضر در یک دوره طولانی بدون شکست هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان