• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • انتقال ناموفق ژوتا و خروج او از فهرست تیم الاتحاد

انتقال ناموفق ژوتا و خروج او از فهرست تیم الاتحاد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، یکی از خریدهای پر سر و صدای الاتحاد در بازار تابستانی، به خدمت گرفتن ژوتا، بازیکن 24 ساله پرتغالی بود که با هزینه سنگین 25 میلیون یورو (بیش از 1300 میلیارد تومان) از سلتیک به این تیم سعودی پیوست ولی او در این مدت نتوانسته است انتظارات را برآورده کند.

پس از جذب لوئیز فیلیپه از رئال بتیس که در روز آخر بازار نقل و انتقالات فوتبال عربستان رخ داد، شمار خارجی‌های الاتحاد به عدد 10 رسید که طبق قوانین حاکم بر فوتبال این کشور، هر تیم تنها قادر به ثبت‌نام هشت بازیکن خارجی در فهرست خود است و باید نام 2 بازیکن از لیست خارج می‌شدند.

از آنجایی که احمد حجازی مصری به دلیل پارگی رباط صلیبی تا نیم فصل از میادین به دور است، نام او خود به خود از فهرست تیم خارج شده است. اما برای نفر دوم، شایعات درباره رومارینیو و ژوتا وجود دارد که باشگاه الاتحاد تصمیم گرفت تا وینگر جدید و پرتغالی خود را به الاتفاق قرض بدهد.

آنگونه که روزنامه الشرق الاوسط نوشته است، در ساعت 23:30 پنجشنبه شب و تنها 30 دقیقه مانده به پایان زمان نقل و انتقالات تابستانی، مدیران الاتحاد با مدیریت باشگاه الاتفاق به توافق رسیدند تا ژوتای پرتغالی را به این تیم قرض دهند. به شرطی که تمام حقوق این بازیکن توسط الاتفاق پرداخت شود.

الشرق الاوسط به نقل از منابع خود گزارش داده است که طرفین در خصوص انتقال قرضی این بازیکن به توافق نهایی رسیدند و مراحل رسمی برای انجام آن نیز آغاز شد، اما تاخیر در مراحل عقد قرارداد باعث شد تا الاتفاق نتواند نام ژوتا را در سامانه TMS ثبت کند، بنابراین این باشگاه از ترس اتمام زمان نقل و انتقالات تابستانی و عدم تکمیل به موقع مراحل ثبت نام و مشکلات احتمالی بعدی، از نهایی کردن این معامله عقب‌نشینی کرد.

  نونو مندز جام جهانی را از دست داد

در عین حال، رسانه سعودی اسپورت نوشته است که الاتحاد تصمیم گرفته تا از ژوتا تنها در بازی‌های خارج از عربستان (جام جهانی باشگاه‌ها و لیگ قهرمانان آسیا) استفاده کند و نام این بازیکن از فهرست تیم در بازی‌های داخلی خارج شود تا در پنجره نقل و انتقالات زمستانی، درخصوص آینده ژوتا تصمیم‌گیری شود.

در حال حاضر، مارسلو گروهه، لوئیز فیلیپه، انگولو کانته، فابینیو، کریم بنزما، عبدالرزاق حمدالله، ایگور کورنادو و رومارینیو هشت بازیکن خارجی الاتحاد در این فصل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان