• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • خوسه لوییس مندیلیبار، سرمربی تیم سویا: تیمم از شانسی برابر با همگروهی‌هایش برای صعود از گروه B در لیگ قهرمانان اروپا برخوردار است

خوسه لوییس مندیلیبار، سرمربی تیم سویا: تیمم از شانسی برابر با همگروهی‌هایش برای صعود از گروه B در لیگ قهرمانان اروپا برخوردار است

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، تیم فوتبال سویای اسپانیا در آغاز رقابت‌های گروه B چمپیونزلیگ در خانه میزبان تیم لانس خواهد بود. سویا در حالی به این بازی می‌رود که بعد از پنج بازی پیاپی ناکامی در کسب پیروزی، بالاخره در یک بازی خانگی در لالیگا موفق به پیروزی مقابل لاس پالماس شدند. آنها با یک قرعه امیدوارکننده با تیم‌های آرسنال، لانس و پی‌اس‌وی آیندهوون همگروه هستند. خوسه لوییس مندیلیبار، سرمربی این تیم در کنفرانس خبری قبل این بازی در مورد شرایط تیمش صحبت کرده است:

بازی مقابل لانس؟
“همیشه مهم است که هر دوره از رقابت‌ها را با پیروزی شروع کنیم، به خصوص زمانی که فقط شش بازی برای صعود داریم. ما در خانه بازی می‌کنیم و این یک مزیت کوچک است. دو هفته استراحت برای ما بسیار خوب بود. ولی بعد از بازی با لاس پالماس فقط 72 ساعت برای آماده شدن برای این بازی وقت داشتیم. البته کسانی که بازی کردند، زمان کافی برای ریکاوری دارند. ما یک تیم کامل داریم و هر کسی می‌تواند به زمین برود و عملکرد خوبی داشته باشد.”

اولین حضور در لیگ قهرمانان؟
“من می‌خواهم رقابت خوبی را تجربه کنم، برای باشگاه، برای خودم به صورت انفرادی، برای هواداران و در واقع کمی برای همه. دوست دارم تیمم در بین دو تیم برتر باشد و بتوانم به پلی آف بروم. دوست دارم این تجربه یکباره نباشد و ادامه دار شود. باید چیزهای زیادی از خودمان نشان دهیم.”

آیا همگروهی‌ها شانس بیشتری از شما دارند؟
“لیگ برتر بهترین لیگ جهان و آرسنال تیم خیلی خوبی است. سویا قبلاً با PSV روبرو شده و همیشه مشکلاتی را داشته است. اما من باور دارم که این یک دوئل برابر است. هیچ برتری‌ای وجود ندارد. لانس سال گذشته پس از پاریس در فرانسه دوم شد. این یک گروه یکنواخت است و همه شانس داریم.”

  وضعیت زلاتان برای دیدار برابر یونایتد مشخص شد

ترکیب تیم؟
“من قرار نیست ترکیب را بگویم. بازیکنان هرگز به شما نمی‌گویند که خسته هستند، حتی اگر باشند. چون می‌خواهند در لیگ قهرمانان بازی کنند و من باید تصمیم بگیرم. شرایط ذهنی برای انجام این بازی‌ها مهم است. هر کس بازی نکند ناراحت می‌شود ولی در نهایت من باید بهترین تصمیم را بگیرم.”

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان