• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • تصمیم باشگاه الاتحاد برای فسخ قرارداد مارسلو گروهه سنگربان برزیلی خود

تصمیم باشگاه الاتحاد برای فسخ قرارداد مارسلو گروهه سنگربان برزیلی خود

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، پس از جذب لوئیز فیلیپه از رئال بتیس، لیست بازیکنان خارجی الاتحاد به عدد ۱۰ رسید. این در شرایطی است که طبق قوانین لیگ حرفه‌ای عربستان، هر تیم تنها می‌تواند از هشت بازیکن خارجی استفاده کند و نونو اسپریتو سانتو باید در این خصوص تصمیم نهایی خود را اتخاذ می‌کرد.

از آنجایی احمد حجازی، مدافع مصری الاتحاد به دلیل پارگی رباط صلیبی تا نیم فصل از میادین به دور است، نام او به صورت موقت از لیست تیم خارج شده است. در نتیجه قهرمان عربستان باید با یک بازیکن دیگر خداحافظی می‌کرد و در این میان قرعه به نام ژوتا افتاد که همین تابستان به خدمت گرفته شده است.

الاتحاد قصد داشت تا بازیکن پرتغالی خود را به الاتفاق قرض بدهد ولی دو تیم در فاصله ۳۰ دقیقه تا بسته شدن پنجره تابستانی عربستان به توافق رسیدند و در نتیجه زمانی برای ثبت مدارک در سامانه TMS وجود نداشت تا بدین صورت پیوستن ژوتا به تیم استیون جرارد منتفی شود.

حالا نونو اسپریتو سانتو باید تصمیم بگیرد که چگونه بحران بازیکنان خارجی خود را حل کند. طی ساعات اخیر، شایعات قوی و نزدیک به موثقی در رسانه‌های سعودی منتشر شده مبنی بر اینکه الاتحاد قصد دارد تا قرارداد مارسلو گروهه، سنگربان برزیلی خود را فسخ کند.

گروهه که فصل گذشته با نوزده کلین شیت و دریافت فقط سیزده گل در ۳۰ مسابقه یکی از ارکان اصلی در کسب قهرمانی الاتحاد بود، جایزه بهترین دروازه‌بان فصل گذشته را نیز به خود اختصاص داد و پس از اینکه ببرها توانستند عبدالله المعیوف را از الهلال به خدمت بگیرند، حالا گلر برزیلی به درهای خروج نزدیک شده است.

  کسب جایگاه هشتم تیم سابر ایران در مسابقات رنکینگ جهانی

تعداد زیادی از هواداران الاتحاد این تصمیم نونو اسپریتو سانتو را یک تصمیم دیوانه کننده لقب داده و مدعی هستند که گروهه باید در این تیم بماند. اما این تنها راه حل موجود برای حفظ ژوتا و کاهش فهرست خارجی‌های این تیم به عدد ۸ است. باید دید در نهایت مدیران باشگاه چه تصمیمی را اتخاذ خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان