• Home
  • >
  • ایران و جهان
  • >
  • سخنگوی ارتش اسرائیل: حماس از غیرنظامیان و اماکن غیرنظامی به منظور شلیک موشک به اسرائیل استفاده می‌کند

سخنگوی ارتش اسرائیل: حماس از غیرنظامیان و اماکن غیرنظامی به منظور شلیک موشک به اسرائیل استفاده می‌کند

پیام جوان: سخنگوی ارتش اسرائیل روز یکشنبه اسناد و تصاویری از کارگذاری پرتابگرهای موشک در کنار مراکز غیرنظامی برای شلیک به سمت اسرائیل را منتشر کرد.

به نقل از صدای آمریکا، دانیل هگاری با انتشار این تصاویر هوایی در شبکه اجتماعی ایکس، نوشت حماس از غیرنظامیان و اماکن غیرنظامی مانند مهدکودک‌ها، مدارس و مساجد به منظور شلیک موشک به اسرائیل استفاده می‌کند.

او اضافه کرد: «سازمان تروریستی حماس از ابتدای جنگ، به طور دائم از مکان‌های غیرنظامی به ویژه مهدکودک‌ها، مدارس و مساجد به سمت اسرائیل موشک شلیک می‌کند و حماس عمدا با موشک‌های خود، غیرنظامیان اسرائیلی را هدف می گیرد.

در اسناد منتشر شده توسط سخنگوی ارتش اسرائیل، تصاویری از پرتاب کننده‌های موشک حماس واقع در نزدیکی سایت‌های غیرنظامی از جمله عکس هوایی از یک موشک‌انداز واقع در کنار ساختمانی مربوط به سازمان ملل دیده می‌شود.

همزمان ارتش اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد هواپیماهای این کشور بامداد روز یکشنبه ۳۰ مهر، محوطه‌ زیر مسجد الانصار در اردوگاه جنین در کرانه باختری را که از سوی ستیزه‌جویان فلسطینی برای سازمان‌دادن «حملات تروریستی علیه غیرنظامیان» مورد استفاده قرار می‌گرفت، هدف حمله قرار دادند.

حساب رسمی ارتش اسرائیل در رسانه اجتماعی «ایکس» با انتشار تصاویر هوایی از اردوگاه جنین و مسجد الانصار تصریح کرد مسجد مزبور به عنوان مرکز فرماندهی طرح‌ریزی و اجرای حملات تروریستی علیه غیرنظامیان مورد استفاده قرار می‌گرفت و طبق اطلاعاتی دریافت شده، تروریست‌های فلسطینی، از این مکان در حال سازمان‌دهی یک حمله تروریستی قریب‌الوقوع به مردم غیر‌نظامی اسرائیل بودند.

  افزایش خطر لخته خون بر اثر مصرف قرص‌های ضد بارداری

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان