اسرائیل: فشار نظامی تنها راه بازگرداندن گروگان‌ها

پیام جوان: یوآو گالانت، وزیر دفاع اسرائیل، روز یکشنبه در دیدار با خانواده‌های گروگان‌های اسرائیلی که در اسارت حماس در غزه نگهداری می‌شوند، گفت که تنها فشار نظامی می‌تواند به بازگرداندن آنها کمک کند.

به نقل از صدای آمریکا، گالانت با بیان اینکه اسرائیل به بازگرداندن گروگان‌ها به هر طریق ممکن متعهد است، افزود که این کشور دو هدف اصلی را در جنگ جاری با حماس دنبال می‌کند: نابودی این گروه تروریستی و بازگرداندن همه گروگان‌ها.

وی گفت که حماس در ابتدا تصور می‌کرد که اسرائیل در برابر حملات موشکی و پهپادی این گروه تسلیم خواهد شد، اما این اتفاق نیفتاد و اسرائیل به فشار نظامی خود بر حماس ادامه خواهد داد تا این گروه تروریستی را مجبور به مذاکره برای آزادی گروگان‌ها کند.

گالانت همچنین خاطرنشان کرد که او ده‌ها سال است که حماس را می‌شناسد و می‌داند که تنها فشار نظامی به اسرائیل کمک می‌کند. وی گفت که تنها چیزی که بر حماس اثر گذاشته این بوده که این گروه تروریستی متوجه شده است که بهای اعمال خود را می‌پردازد.

وزیر دفاع اسرائیل تصریح کرد که اسرائیل هیچ چارچوب زمانی خاصی برای پایان دادن به جنگ با حماس ندارد و به تلاش‌های خود برای بازگرداندن گروگان‌ها تا زمانی که این امر محقق شود، ادامه خواهد داد.

در این دیدار، خانواده‌های گروگان‌ها از وزیر دفاع خواستند که تلاش‌های بیشتری برای آزادی عزیزانشان انجام دهد. آنها همچنین از وی خواستند که دولت اسرائیل را تحت فشار قرار دهد تا با حماس برای آزادی گروگان‌ها مذاکره کند.

  سی‌ان‌ان از کشته شدن غیرنظامیان توسط حماس گزارش می‌دهد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان