• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • فدراسیون جودوی ایران در آستانه تعطیلی

فدراسیون جودوی ایران در آستانه تعطیلی

پیام جوان: به گزارش مهر، در حالی که طی روزهای گذشته کامرانی فر دبیر فدراسیون جودو به دلیل اختلاف با پریچهره از سمت خود استعفا داده بود، امروز هم پژمان فزونخواه رئیس کمیته همگانی نیز از سمت خود استعفا داد. نکته مهم دیگر اینکه حقوق کارمندان فدراسیون نیز برای دومین ماه متوالی پرداخت نشده است. پرداخت نشدن حقوق نارضایتی کارکنان فدراسیون را در پی داشته و برخی از آنها در محل کار خود حضور پیدا نکرده اند.

نکته اصلی و مهم اینکه اردوهای تیم ملی نیز مدتهاست به دلیل کمبود بودجه تعطیل است و جودوکاران و کادر فنی تیم‌های ملی در نوعی بلاتکلیفی به سر می‌برند. این در حالیست که تیم ملی جودو باید خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو آماده کند.

برنامه تیم‌های ملی که به صورت منظم در حال پیگیری بود و ملی پوشان رفته رفته به آمادگی لازم نزدیک می‌شدند، دچار اختلال شده و مشخص نیست چه زمانی جودوکاران به تمرینات باز خواهند گشت.

در چنین شرایطی وزارت ورزش و جوانان توجهی به این فدراسیون که در آستانه پایان محرومیت قرار داشته و باید در مسابقات تدارکاتی جهت آمادگی بیشتر شرکت کند، ندارد.

اینکه چه کسانی در وزارت ورزش نمی‌خواهند جودو به روزهای آرام گذشته بازگردد، مشخص نیست! به نظر می‌رسد وزیر ورزش باید هر چه زودتر به موضوع ورود کرده و مانع از بروز بحرانی جدی و شاید جبران نشدنی برای در جودو شود.

  لغو مسابقات قهرمانی جودو ایران در رده سنی بزرگسالان به دلیل شیوع ویروس کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان