• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • اینتر تمایلی به تمدید قرارداد دنزل دامفریس ندارد

اینتر تمایلی به تمدید قرارداد دنزل دامفریس ندارد

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، این دفاع راست 27 ساله تا ژوئن 2025 با اینتر قرارداد دارد و نراتزوری هم دیگر تمایلی به تمدید قرارداد با این بازیکن ندارد.
او در این فصل کمتر و کمتر در ترکیب اصلی تیم اصلی سیمونه اینزاگی قرار گرفته است. به گزارش اینترنیوز، اکنون برنامه فروش این بازیکن هلندی در پایان فصل برای جلوگیری از خطر از دست دادن او به عنوان بازیکن آزاد در سال 2025 در دستور کار اصلی باشگاه قرار دارد.

این البته به این دلیل هم هست که در آخرین مذاکره مدیر برنامه او 5 میلیون یورو در هر فصل دستمزد درخواست کرد، در حالی که اینتر هرگز در پیشنهاد خود بیش از 4 میلیون یورو در نظر نگرفته است.

از باشگاه‌هایی که احتمالاً برای خرید دامفریس اقدام می‌کنند می‌توان به منچستریونایتد اشاره کرد که در گذشته با او مذاکره کرده و همچنین بایرن که در همین ژانویه شرایط او را جویا شده است. با این حال، این انتقال تا حد زیادی بستگی به این دارد که آیا اریک تن‌هاخ به هدایت منچستریونایتد تا فصل بعدی ادامه خواهد داد یا خیر، چرا که تن‌هاخ است که به طور خاص به این بازیکن علاقه دارد.

دامفریس در آگوست 2021 با مبلغ 14.25 میلیون یورو از پی‌اس‌وی آیندهوون به اینتر رفت و قیمت فروش او حالا حدود 40 میلیون یورو خواهد بود. اینتر در حال حاضر جانشین او را هم در ترکیب دارد چرا که با 7 میلیون یورو تاجون بوکانان را از کلوب بروژ خریداری کرده است.

  آنچلوتی در یک قدمی بازگشت به باشگاه رئال مادرید

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان