• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • حسین وفایی تنها اسنوکر باز ایرانی حاضر در رقابت‌های حرفه‌ای جهان به دلیل مشکلات ویزا حضور در رقابت‌های معتبر و رنکینگ‌دار مسترز آلمان را از دست داد

حسین وفایی تنها اسنوکر باز ایرانی حاضر در رقابت‌های حرفه‌ای جهان به دلیل مشکلات ویزا حضور در رقابت‌های معتبر و رنکینگ‌دار مسترز آلمان را از دست داد

پیام جوان: به گزارش مهر، رقابت های مسترز آلمان از رویدادهای معتبر و رنکینگ دار اسنوکر جهان است که فصل جدید آن از ۹ بهمن آغاز شده و به مدت یک هفته (۱۵ بهمن) ادامه خواهد داشت.

حسین وفایی از جمله اسنوکربازان حرفه ای جهان است که نامش در فهرست شرکت کنندگان در این رقابت قرار دارد. او یک ماه پیش از حضور در مسابقات انتخابی مسترز آلمان جواز حضور در جدول اصلی این مسابقات را به دست آورد با این حال قادر به شرکت در آن نیست.

وفایی که چند روز پیش در رقابت های گرند پریکس به عنوان اول رویداد اسنوکر ۲۰۲۴ شرکت داشت و این روزها در انگلستان به سر می برد برای تمدید کارت اقامت خود در این کشور اقدام کرده اما هنوز به نتیجه نرسیده است. به همین دلیل وی در اخذ ویزای آلمان به مشکل برخورده است و هنوز نتوانسته آن را نیز بگیرد.

بدین ترتیب حسین وفایی حضور در مسابقات مسترز آلمان را از دست خواهد داد. این در حالی است که او طی دو سال گذشته هم علی رغم اقدامات انجام شده نتوانسته بود در این رویداد شرکت داشته باشد.

  دوئل‌های کلیدی برای کسب سهمیه CL

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان