• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • گواردیولا: آگوئرو یکی از بهترین مهاجمان تاریخ است

گواردیولا: آگوئرو یکی از بهترین مهاجمان تاریخ است

مهاجم آرژانتینی سیتی که با مصدومیت از ناحیه زانو و ابتلا به ویروس کرونا دست به گریبان بود، در این فصل تنها در پنج بازی برای این تیم به میدان رفته است.

پپ گواردیولا که پیش از مسابقه روز چهارشنبه برابر وست بروم صحبت می کرد، اما اطمینان دارد که آگوئرو در ادامه فصل تاثیر شگرفی روی نتایج سیتی خواهد گذاشت.

آگوئرو در حال حاضر و پس از ابتلا به کرونا در قرنطینه به سر می برد.

پس از گذشت یک نیم فصل، گواردیولا با وجودی که نمی داند آگوئرو کی به میادین باز خواهد گشت، همچنان اصرار دارد که این مهاجم ۳۲ ساله در ادامه می تواند برای سیتیزن ها بسیار مفید باشد.

گواردیولا در این باره گفت: “من خوشبین هستم. او در لحظات سرنوشت ساز با گلزنی به ما کمک خواهد کرد و تفاوتی که نیاز داریم را ایجاد خواهد کرد. من اطمینان دارم که این اتفاق خواهد افتاد.”

قرارداد سرخیو آگوئرو با سیتیزن ها در انتهای این فصل به پایان می رسد و هنوز هیچ صحبتی راجع به تمدید قرارداد این مهاجم صورت نگرفته است.

گواردیولا راجع به تاریخ بازگشت آگوئرو گفت: “او نیاز به بازیابی آن تیزبینی خاص و اولین گام ها در توانایی گلزنی دارد، اما این کاملا به خود او بستگی دارد. در نهایت ما او را در جلسات تمرین خواهیم دید و راحت می شود تشخیص داد که او آماده است یا نه.

اما امیدوارم که او بتواند با توانایی خاصی که دارد به ما کمک کند. به همین دلیل است که او یکی از بهترین مهاجمان تاریخ است، نه فقط در انگلیس، او در سراسر تاریخ فوتبال یکی از بهترین ها است.”

  رقبای دور دوم قایقران المپیکی ایران در مسابقات قایقرانی روئینگ مشخص شدند

گواردیولا همچنین افزود آگوئرو پس از ابتلا به کرونا، اکنون دارد کم کم بهتر می شود.

پپ در این باره افزود: “در سه چهار روز اول ابتلای او به کرونا وقتی جویای احوالش می شدیم، او بسیار خسته بود، اما موضوع مهم این است که اکنون بهتر است و امروز در پیامی به ما گفت که حالش خیلی بهتر شده است.

حالا باید تست او منفی شود، پروتکل ها را رعایت کند و کم کم بازگردد و تمرین کند و ببینیم روز به روز حال او چگونه خواهد بود.

نمی توانم بگویم او کی بازخواهد گشت، نمی دانم در روزهای اول شروع تمرین او چگونه خواهد بود.”

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان