• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • پیش‌درآمد عالی رئال قبل از دوئل بزرگ

پیش‌درآمد عالی رئال قبل از دوئل بزرگ

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، رئال قبل از ال‌کلاسیکو به همه اهدافش در بازی برابر براگا رسید. اگر هدف رئال از بازی دیشب، تلاش به منظور حفظ آمادگی جسمانی برای ال‌کلاسیکو شنبه آینده بود، به نتیجه رسید.

اگر قرار بود رئال مادرید وینیسیوس را به فرم خوب خودش برگرداند، به این هدف رسید. اگر قرار بود رودریگو پس از 881 دقیقه دوری از گلزنی دوباره طعم گلزنی را بچشد، این مورد نیز خط خورد. اگر هدف استراحت دادن به تونی کروس و بازگشت لبخند به چهره لوکا مودریچ با فیکس کردن بود، این مورد به نتیجه رسید. اگر قرار بود گل دیگری از بلینگام را شاهد باشیم که مصمم بود ثابت کند همچنان بهترین بازیکن رئال است، آن را نیز به دست آورد.

در این بازی شاهد یک ضربه سر خطرناک دیگر از دنی کارواخال نیز بودیم. مشابه گلی که به سویا زد ولی این بار توپ با اختلافی کم به بیرون رفت. او گفته بود که در فصل جاری روی ضربات کرنر جلو می‌آید. بازی دیشب بار دیگر قدرت رئال در لیگ قهرمانان را به رخ کشید. رئال اصلا به خودش فشار نیاورد و ثابت شد که با 50 درصد توانایی‌هایش نیز می تواند به پیروزی برسد.

چیزی که تیم آنچلوتی در پرتغال به آن دست پیدا نکرد، کلین شیت بود تا تایید شود که کپا سایه بلند کورتوا را پس از بازگشت او حس خواهد کرد. دیشب بار دیگر نبود یک شماره 9 بزرگ حس شد. رئال بازی‌ای که باید زودتر پرونده‌اش را می بست را به خطر انداخت و با رنج بسیار سه امتیاز را گرفت. این مشکل صدرنشین لالیگا و لیگ قهرمانان است چرا که برابر تیمی مثل براگا هم برای مطمئن شدن از برد دچار زحمت شد.

  کی‌روش و بازگشت مدافع پرسپولیس به لیست تیم ملی

 

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان