• Home
  • >
  • ویدئوهای شما
  • >
  • گوهر عشقی از مردم خواست سالگرد «دخترم مهسا امینی» و «جوان‌هایی که در راه ایران جان دادند» را از یاد نبرند

گوهر عشقی از مردم خواست سالگرد «دخترم مهسا امینی» و «جوان‌هایی که در راه ایران جان دادند» را از یاد نبرند

پیام جوان: گوهر عشقی، مادر ستار بهشتی کارگر وبلاگ‌نویسی که در بازجویی و تحت بازداشت کشته شد، در ویدئویی از مردم خواست سالگرد «دخترم مهسا امینی» و «جوان‌هایی که در راه ایران جان دادند» را از یاد نبرند.

شنبه ۲۵ شهریور سالگرد کشته شدن مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد جمهوری اسلامی است و بسیاری از مخالفان به این مناسبت خواستار از سرگیری اعتراضات سراسری علیه جمهوری اسلامی شده‌اند.

گوهر عشقی دی ماه گذشته گفته بود اگر جمهوری اسلامی نابود شود »برای پسرها و دخترهام کتلت می‌پزم.» «کتلت» در میان بسیاری از مخالفان جمهوری اسلامی اشاره‌ای به نحوه کشته شدن قاسم سلیمانی است.

فاطمه سپهری، زندانی سیاسی در ایران، هم روز سه‌شنبه در پیامی که به مناسبت سالگرد کشته شدن مهسا امینی از طریق برادرش فرستاده، خواهان ازسرگیری اعتراضات شد.

پیش از این هم شهبانو فرح پهلوی با انتشار پیامی به مناسبت سالروز کشته شدن مهسا (ژینا) امینی در بازداشت گشت ارشاد و «دیگر جان‌باختگان راه آزادی» خواستار اتحاد «برای زنده نگه داشتن شعله انقلاب زن زندگی آزادی» شده است.

بر اساس گزارش صدای آمریکا

  پرونده مهدی یراحی با اتهام‌هایی از جمله تشویق مردم به فساد، و تحریک افراد به جرایم منافی عفت به شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی فرستاده شد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان