• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • اندی کول، ستاره سابق منچستریونایتد: تقصیر تن هاخ است که اخبار باشگاه به بیرون درز می‌کند

اندی کول، ستاره سابق منچستریونایتد: تقصیر تن هاخ است که اخبار باشگاه به بیرون درز می‌کند

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، منچستریونایتد یکی از بدترین شروع‌های تاریخ خود را در همه رقابت‌ها پشت سر می‌گذارد. این تیم به تازگی در گروهش در لیگ قهرمانان چهارم شد و حتی به لیگ اروپا هم نرفت. اریک تن هاخ به‌خاطر نتایج ضعیف و درگیری‌های زیاد با ستاره‌های تیمش مورد انتقاد قرار دارد و خود را در آستانه اخراج می‌بیند. هر روز هم گزارش‌های مختلفی در تایید اختلاف بازیکنان با او به بیرون باشگاه منتقل می‌شود.

کول، یکی از اعضای تیمی که با هدایت الکس فرگوسن برنده سه گانه در سال ۱۹۹۹ شد می‌گوید: “قطعا یک جاسوس در باشگاه وجود دارد اما این به‌خاطر وضعیت است. هیچ چیز از یک رختکن خوب و آرام به بیرون درز نمی‌کند، صرف نظر از اینکه چه اتفاقی در حال رخ دادن است. بازیکنان ممکن است با هم به اختلاف بخورند و روزهای بدی را سپری کنند، اما اگر در رختکن خوبی باشید، هیچ‌کس چیزی در مورد آنچه اتفاق می‌افتد نمی‌شنود.

اکنون در منچستریونایتد، اطلاعات به‌طور منظم به بیرون درز می‌کند. اگر رختکن واقعا متحد بود اینطور نمی‌شد. اطلاعات معمولاً زمانی منتشر می‌شود که همه چیز خوب پیش نمی‌رود. برخی از بازیکنان از زمان بازی، فرم تیم یا فرم خود راضی نیستند و همه چیز نشان دهنده یک رختکن با جو منفی است و این نمی‌تواند به تیم کمک کند و به آنها اجازه دهد تا پیشرفت کنند.

حالا شرایط کاملاً متفاوت از زمانی است که سر الکس فرگوسن در باشگاه بود. بازیکنان قبلاً خودشان را می‌کشتند که به منچستریونایتد بیایند و جام ببرند. اگر ابهت تیم مثل روزهای قدیم بود، اریک تن هاخ تا حالا اخراج شده بود. قبلا خیلی راحت می‌توانستیم کسی مثل جیدون سانچو را کنار بگذاریم و بازیکنان دیگری در صف پیوستن به تیم بودند. اکنون به دلیل موقعیتی که منچستریونایتد در آن قرار دارد کمی متفاوت است. اکنون برای باشگاه سخت‌تر است که بازیکنان را جذب کند و آنها را تشویق کند که به اولدترافورد بروند.

  منچستریونایتد، جدی ترین مشتری ارلینگ هالند، مهاجم گلزن دورتموند

در حال حاضر چند نام بزرگ را می‌بینید که برای انتقال احتمالی به منچستریونایتد در رسانه‌ها مطرح هستند؟ به ندرت. همه نام‌های بزرگ اکنون می‌خواهند به منچسترسیتی و لیورپول بروند. وقتی با بازیکنان اختلاف پیدا می‌کنید، باید بسیار محتاط رفتار کنید. مراقب باشید زیرا در نهایت شما در نهایت به آنها نیاز خواهید داشت، مگر اینکه جایگزین آنها را بتوانید به راحتی پیدا کنید. ما بیش از ۱۰ سال است که در چنین وضعیتی گرفتار شده‌ایم.”

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان