• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • فرناندو سانتوس در آستانه برکناری از هدایت تیم ملی لهستان قرار گرفت

فرناندو سانتوس در آستانه برکناری از هدایت تیم ملی لهستان قرار گرفت

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، فرناندو سانتوس در پایان دوره حضورش در پرتغال پس از جام جهانی 2022، سرمربی لهستان شد. یک انتخاب ریسکی و جاه طلبانه برای لهستان. او گفته بود که قصد دارد لهستان را به یورو 2024 برساند و در آلمان مدعی نیز خواهند بود، با این حال، در مرحله مقدماتی هیچ چیز طبق برنامه پیش نرفته و شاگردان سانتوس دیشب در آلبانی شکست خوردند (0-2). لهستان پس از پنج بازی در رده چهارم گروه خود قرار دارد و سه مسابقه دیگر باقی مانده است.

بر اساس ادعای رسانه لهستانی TVP Sport، فدراسیون فوتبال لهستان تصمیم گرفته به زودی با سرمربی 68 ساله خود قطع همکاری کند. نتایج تیم با او از ژانویه گذشته تاکنون اصلا قانع کننده نبوده است. لهستان در گروه مقدماتی خود پس از آلبانی، جمهوری چک و مولداوی قرار دارد و باید تلاش کند حداقل به پلی آف برسد.

سانتوس پس از شکست برابر آلبانی و در مورد آینده‌اش گفته بود: «همه چیز به فدراسیون بستگی دارد. اگر رئیس تصمیم بگیرد که تغییر بهتر است، من البته با آن موافقت می‌کنم. با این حال همچنان به موفقیت در این ماموریت اعتقاد دارم.»

سانتوس در روزهای پایانی کارش در پرتغال با رونالدو نیز به مشکل خورده بود و گفته می شود رابطه خوبی با ستاره‌های بزرگ لهستان هم ندارد.

  طارمی اشک خانواده سرمربی تیم فوتبال پورتو را درآورد!

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان