• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • هشدار به آرسنال، اودگارد، سوارز جدید نشود

هشدار به آرسنال، اودگارد، سوارز جدید نشود

مارتین اودگارد ستاره نروژی رئال به دلیل نیمکت نشینی های بسیار و خلف وعده زین الدین زیدان قصد جدایی دارد و گفته می شود مذاکرات خوبی هم با آرسنال داشته است. انتقال او قرضی بدون بند خرید و تا پایان فصل خواهد بود مشابه اتفاقی که دو سال پیش در مورد دنیس سوارز رخ داد و او از بارسا قرضی بدون بند خرید به آرسنال رفت و انتقالش یک شکست تمام عیار لقب گرفت.

اودگارد تابستان امسال تنها نیروی تقویتی رئال بود و زیدان به وی وعده داده بود که در ترکیب ثابت جای خواهد داشت اما در عمل او حتی نتوانست در نیم فصل اول 400 دقیقه هم برای رئال بازی کند.

آلن اسمیت مهاجم سابق آرسنال اما هشدار داد که انتقال اودگارد ممکن است به همان بدی انتقال دنیس سوارز باشد:« اودگارد نتوانست خودش را به ایده های زیدان تحمیل کند و الان شرایط آرسنال طوری نیست که بخواهد بازیکنی جذب کند که نتواند پاسخ انتظارات را بدهد. دنیس سوارز را به یاد بیاورید؛ او با امیدهای زیاد به آرسنال پیوست و شرایط فیزیکی اش هم مطلوب بود و سپس مصدوم شد. انتقال اودگارد می تواند به همان اندازه شرمسارانه باشد.»

اسمیت ادامه داد:« سوارز فقط شش بازی انجام داد و سران باشگاه باید درس های لازم را گرفته باشند. امیدوارم آنها در مورد اودگارد دقت کنند. او بازیکنی جوان است که نتوانست با رئال خودش را تطبیق دهد. از او انتظارات زیادی داشتند ولی در عمل کار خاصی انجام نداد.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading