• Home
  • >
  • اقتصادی
  • >
  • نوسان کاهشی قیمت دلار در بازار ارز تهران

نوسان کاهشی قیمت دلار در بازار ارز تهران

پیام جوان: به گزارش اقتصادنیوز، امروز دوشنبه 20 شهریور ماه ، بازار ارز هرات تا زمان نگارش این گزارش روز نسبتا آرامی را سپری کرد و قیمت دلار در مقایسه با عصر دیروز تقریبا رنج بود.

طبق ادعای معامله گران هر برگ اسکناس آمریکایی که روز گذشته با 49 هزار و 650 تومان به کار خود پایان داده بود در شروع معاملات نقدی امروز با رشد 50 تومانی به 49 هزار و 700 تومان رسید و در نیمه ظهر بر روی 49 هزار و 730 تومان قرار گرفت.

از سوی دیگر، بازار درهم نیز امروز شاهد ثبات نسبی نرخ حواله درهم نسبت به عصر وز گذشته بود. قیمت درهم امروز با در حود 13 هزار و 670 تومان به فروش رسید.

با این حال، امروز اگرچه نرخ دلار در هرات رشد محدودی را ثبت کرد اما در تهران بازیگران ارزی شاهد نوسان کاهشی قیمت دلار بودند. طبق گفته معامله گران قیمت دلار امروز با 49 هزار و 620 تومان روانه بازار شد و در نیمه ظهر با 49 هزار و 700 تومان نرخ گذاری شد. این در حالی است که عصر دیروز قیمت دلار سطح 49 هزار و 900 تومان هم دیده بود.

به‌نظر می‌رسد درحال‌حاضر معامله‌گران بازار ارز و سکه تهران به جلسه شورای حکام و نتایج آن گوشه چشمی دارند و اخبار قطعی از این نشست می‌تواند بر نوسانات ارز و سکه اثر گذار باشد.

  نرخ دلار و یورو در بازار چهارشنبه ۲۹ دی ماه

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان