• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • نارضایتی دروازه‌بان بارسلونا، از مطرح شدن مداوم صحبت‌های ایلکای گوندوگان پس از ال‌کلاسیکو

نارضایتی دروازه‌بان بارسلونا، از مطرح شدن مداوم صحبت‌های ایلکای گوندوگان پس از ال‌کلاسیکو

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، بارسلونا شب گذشته در اولین دیدار از دور برگشت مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا مهمان شاختار بود و با یک گل بازی را به این تیم واگذار کرد.

این شکست پس از باخت برابر رئال مادرید در ال‌کلاسیکو و برد لحظات پایانی با نمایش ضعیف این تیم برابر رئال سوسیداد به دست آمد و حالا باعث شده که انتقاداتی از سبک بازی، عملکرد ژاوی و بازیکنان این تیم مطرح شود و فشارها روی آنها را افزایش دهد.

تراشتگن که پس از بازی شب گذشته عصبانی و ناراحت به نظر می‌رسید به خبرنگاران گفت: «ما در حال حاضر بسیار از این وضعیت عصبانی هستیم. این اتفاقات نباید برای ما و برای این تیم رخ دهد. ما باید صددرصد توان‌مان را به کار بگیریم تا بتوانیم در بازی روز شنبه پیروز شویم.»

او سپس در پاسخ به سوالی درباره انتقادات مطرح شده از سوی گوندوگان از بازیکنان بارسا پس از باخت برابر رئال مادرید اظهار داشت: «لطفا دست از سوال کردن درباره این موضوع بردارید. او حرفی که نظرش بود را زد، چون احساسی بود که در آن لحظه داشت. حق با او بود. اگر ما به دنبال قهرمانی هستیم، باید بسیار پیشرفت کنیم.»

گوندگان پس از شکست برابر رئال مدعی شده بود که بازیکنان بارسا به اندازه کافی از باخت در چنین دیدار بزرگی ناراحت و عصبانی نبودند و باید مسئولیت بیشتری را نسبت به این تیم و نتایج آن حس کنند تا بتوانند پیشرفت قابل توجهی داشته باشند.

  علیرضا جهانبخش، نخستین تمرینش را با تیم فوتبال فاینورد برگزار کرد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان