• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • آخرین فرصت داوید دخیا برای رفتن به لیگ عربستان

آخرین فرصت داوید دخیا برای رفتن به لیگ عربستان

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، اگر دخیا نمی خواهد چند ماه را بدون فوتبال سپری کند، زمان برایش رو به اتمام است. این گلر اسپانیایی پس از جدایی از منچستریونایتد فعلا بدون تیم است. موقعیتی سخت برای برنده دستکش طلایی بهترین دروازه‌بان 2023 لیگ برتر. جایزه ای که در حال حاضر به او فرصت پیدا کردن یک باشگاه بزرگ را نداده است. او 12 سال برای یونایتد بازی کرد و حالا دور از فوتبال مانده است.

با بسته شدن پنجره انتقالات تابستانی اروپا، احتمالا دخیا به عربستان سعودی خواهد رفت. سعودی ها بازار را با خریدهای بزرگ زیر و رو کردند و پنجره نقل و انتقالات آنها امشب ساعت 23:59 به وقت عربستان بسته می‌شود. دو دروازه بان بزرگ مانند بونو (الهلال) و مندی (الاهلی) قبلاً به تیم‌های عربستانی رفته اند و آن‌ها دوست دارند بهترین گلر فصل گذشته انگلیس را نیز داشته باشند.

محدودیت 9 بازیکن خارجی برای همه تیم های عربستانی در لیگ حرفه ای عربستان، مانع دیگری برای دخیاست زیرا اکثر باشگاه های بزرگ در حال حاضر هر 9 جایگاه را پر کرده اند.

در اروپا همه درها بسته شده است، تنها بازار آزاد و باز اروپایی، ترکیه است (هشت روز دیگر تعطیل می شود)، با این حال، تیم های اصلی سوپرلیگ ترکیه در رقابت های اروپایی بازی می کنند و قبلاً مجبور شده اند فهرست خود را ببندند و به یوفا ارسال کنند. به همین دلیل، امضای قرارداد با یک باشگاه بزرگ ترکیه یک خیال واهی است زیرا او نمی تواند در رقابت های بزرگ اروپایی بازی کند.

دخیا اگر نمی خواهد تا زمستان بدون تیم بماند، باید امشب به پیشنهاد خود از لیگ عربستان پاسخ مثبت بدهد یا یک ماجراجویی عجیب در کشوری دیگر را بپذیرد. قطر، امارات متحده عربی یا حتی مکزیک احتمالاتی هستند که روی میز هستند، زیرا بازار آن‌ها تا هفته آینده باز است.

  جلسه رسیدگی به پرونده سرمربی بلژیکی پیشین تیم ملی در دادگاه حکمیت ورزش بار دیگر به تعویق افتاد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان