• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • بحران در دروازه منچستریونایتد

بحران در دروازه منچستریونایتد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، اونانا در جریان پیروزی 0-3 تیم ملی کامرون برابر جمهوری موریس در ترکیب این تیم حضور داشت اما در دقیقه 81 به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد.

پیش از این شایعات بسیاری درباره شدت مصدومیت او منتشر شده بود اما فدراسیون فوتبال کامرون شب گذشته اعلام کرد که این بازیکن به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم ملی کشورش نیست و از فهرست این تیم خط خورده است.

حالا اتلتیک خبر داده که این ستاره کامرونی احساس درد شدیدی از ناحیه استخوان تحتانی دارد و به همین دلیل به انگلیس برگشته است تا تحت نظر پزشکان منچستریونایتد روند درمانش را شروع کند و در بازی تیم ملی کشورش برابر لیبی در میدان حضور نخواهد داشت.

در صورتی که مدت زمان مصدومیت اونانا طولانی شود، یونایتد با مشکلات جدی روبه‌رو خواهد شد و ناچار است از گزینه‌هایی که چندان مورد علاقه اریک تن‌هاخ نیستند در درون دروازه استفاده کند.

بعضی از رسانه‌های انگلیسی مدعی شده‌اند که شاید این اتفاق باعث شود که تصمیم مدیران این باشگاه برای به خدمت گرفتن دوباره داوید دخیا با قراردادی کوتاه‌مدت جدی شود و او به‌زودی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ماه ژانویه سال آینده میلادی بار دیگر قراردادی را با شیاطین سرخ به امضا برساند.

  روبرتو فیرمینو، مهاجم لیورپول، از قصد حضورش در این باشگاه می‌گوید

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان