• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • باید به خاطر پوگبا به سولسشر تبریک گفت

باید به خاطر پوگبا به سولسشر تبریک گفت

پوگبا در سال 2012 پس از جدایی از منچستریونایتد به یوونتوس پیوست و در 4 سالی که در عضویت این تیم ایتالیایی بود، با ارائه بازی‌های درخشان و ثبت 34 گل زده و 40 پاس گل در 178 بازی، مسئولان باشگاه منچستریونایتد را برای بازگرداندنش به اولدترافورد متقاعد کرد و در نهایت در تابستان 2016 با عقد قراردادی به ارزش 105 میلیون یورو که در آن زمان رکورد جهانی نقل‌وانتقالات بود، به جمع شیاطین سرخ بازگشت.

این هافبک فرانسوی که این فصل در 20 بازی برای منچستریونایتد به میدان رفته و آمار دو گل‌ زده و سه پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

چندی پیش مینو رایولا مدیر برنامه های پوگبا در جریان یک مصاحبه به باشگاه منچستریونایتد تاخت و گفت که موکلش باید به تیمی دیگر برود که شانس کسب افتخارات بیشتری داشته باشد. او به نوعی جدایی پوگبا را هم تایید کرد اما ستاره فرانسوی در واکنش به این اظهارنظر تاکید کرد که با تمام وجود در خدمت یونایتد است و در واقع همین کار را هم انجام داد.

پوگبا یکی از عوامل موثر اوجگیری یونایتد و رسیدن این تیم به صدر جدول لیگ برتر بوده و درخشش او همچنان ادامه دارد.

گری نویل اسطوره یونایتد معتقد است که اوله گنار سولسشر(سرمربی) به خوبی توانست فضای تنش زای ایجاد شده توسط رایولا را مدیریت کند.

او به دیلی میل گفت:« این یک واقعیت است که پوگبا پس از مصاحبه رایولا تبدیل به بازیکنی متفاوت شد. او حالا همان هافبکی است که مدت ها انتظارش را داشتیم. معتقدم این تحول یک شبه اتفاق نیفتاد و در این راه باید سولسشر را نیز ستایش کرد.

باید به او در این زمینه اعتبار بدهیم چرا که بدون سختگیری های سولسشر، الان پوگبا بازیکن کنونی نبود. او قدرت و صلابت واقعی یک مربی را نشان داد و پوگبا را تبدیل به بازیکنی تاثیر گذار کرد. پوگبا حالا به وضوح تمام انرژی اش را در زمین می گذارد.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading