• Home
  • >
  • ایران و جهان
  • >
  • سی‌ان‌ان از کشته شدن غیرنظامیان توسط حماس گزارش می‌دهد

سی‌ان‌ان از کشته شدن غیرنظامیان توسط حماس گزارش می‌دهد

پیام جوان، شبکه «سی‌ان‌ان» در گزارشی نوشت فیلم‌هایی به دست آورده که نشان می‌دهد دست‌کم چهار غیرنظامی در حین بازداشت حماس در نزدیکی مرز غزه کشته شدند.

به نقل از صدای آمریکا، این ویدئو از « کیبوتز بئری» در جنوب اسرائیل؛ نیروهای مسلح حماس را با خودروهای سوخته و یک بولدوزر در پس زمینه نشان می‌دهد، چهار جسد روی زمین دیده می‌شود.

«سی‌ان‌ان» با استناد به یک ویدیو دیگر از این منطقه با محتوای اسارت پنج غیرنظامی اسرائیلی توسط شبه‌نظامیان مسلح حماس نوشته است که تجزیه و تحلیل «سی‌ان‌ان» نشان می‌دهد که اجساد با افرادی که توسط نیروهای مسلح اسکورت می‌شوند، شباهت بسیاری دارند و مشخص نیست چه بر سر گروگان پنجم آمده است.

روز شنبه حماس، گروه تحت حمایت جمهوری اسلامی حملات تروریستی را در خاک اسرائیل انجام داد که به کشته و زخمی شدن هزاران نفر انجامید. در واکنش به این اقدام، ارتش اسرائیل حملات هوایی به مکان‌ها و زیرساخت‌های این گروه در نوار غزه را آغاز کرد که به کشته شدن صدها فلسطینی در غزه انجامید.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در واکنش به حملات تروریستی روز شنبه، علیه حماس اعلام جنگ کرد. در دو روز گذشته درگیری‌ها در داخل اسرائیل و نوار غزه به طور مستمر ادامه داشته است.

  نرگس محمدی: عید نوروز را به نشان پایان استبداد و طلوع دموکراسی تبریک می‌گویم

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان