• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • سیتی با برتری پرگل در زمین فولام مسیرش برای قهرمانی را هموارتر کرد

سیتی با برتری پرگل در زمین فولام مسیرش برای قهرمانی را هموارتر کرد

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، امروز فولام در ورزشگاه خود میزبان سیتی بود. یک بازی بسیار مهم برای سیتیزن‌ها و تشریفاتی برای فولام. سیتی با یک بازی کمتر از آرسنال در رده دوم بود و با برتری موقتا به صدر می‌رفت. سیتی اگر این بازی و دو بازی بعدی خود را ببرد، قطعا قهرمان خواهد شد.

سیتی بازی را بهتر شروع کرد ولی فولام در دقیقه سوم اولین حمله جدی را تدارک دید. دو شانس خوب تیم روی ضربه کرنر به جایی نرسید.

سیتی خیلی زود بازی را در اختیار گرفت و به شکلی چشم نواز نیز کار می‌کرد. هر لحظه می‌شد تصور کرد سیتی به گل برسد و این اتفاق در دقیقه یازده رخ داد. یک و دوی گواردیول با دی بروینه و ضربه زمینی مدافع کروات به گوشه دروازه فولام رفت تا میهمان ۰-۱ پیش بیفتد.

در دقیقه ۱۷ ناتان آکه مصدوم شد و با وجود تلاش برای ادامه بازی در دقیقه ۲۱ جای خود را با کایل واکر داد.

سیتی بین دقایق ۲۵ تا ۳۰ دوبار روی ضربات فودن و دی بروینه می‌توانست برتری را مضاعف کند ولی گلر فولام اجازه نداد. در دقایق پایانی روی ارسال دی بروینه، آکانجی از دهانه دروازه توپ را به بالا زد تا بهترین بخت برای زدن گل دوم از دست برود. نیمه اول در نهایت با پیروزی ۰-۱ سیتی تمام شد.

سیتی نیمه دوم را نیز هجومی شروع کرد و در دقیقه ۵۳ برناردو از زاویه بسته روی پاس دی بروینه می‌توانست کار ا ۰-۲ کند ولی با دخالت برند لنو، گلر آلمانی، توپ به کرنر رفت.

  فرصتی بزرگ برای منچستر سیتی

۴ دقیقه بعد فولام بهترین بخت خودش در بازی را به دست آورد. ارسال زمینی آداما ترائوره از راست به درون محوطه جریمه و پشت پای رودریگو مونیز را ادرسون به زحمت مهار کرد.

در دقیقه ۵۹ سیتی به گل دوم رسید. فیل فودن از یک توپ مرده گل ساخت. حرکت عالی برناردو و ضربه او که بلوکه شده بود را فودن از درون محوطه جریمه با شوت پای راست تبدیل به گل کرد.

دو دقیقه بعد ارلینگ هالند در موقعیت تک به تک نتوانست گل سوم سیتی را به ثمر برساند و توپ را به بیرون زد.

در دقیقه ۷۱ نوبت به گل سوم سیتی رسید و زننده آن بازهم گواردیول بود. او روی ارسال برناردو در تیر دوم خودش را به سمت توپ پرتاب کرد و توانست دبل خود را تکمیل کند.

سیتی در دقیقه ۹۶ با خطای دیوپ روی آلواز به یک ضربه پنالتی دست یافت. دیوپ روی این صحنه قرمز گرفت و اخراج شد. یک دقیقه بعد آلوارز گل چهارم را زد تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان