• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • میزان شیوع کووید در حال افزایش است، افسران سلامت در Bay Area، ماسک زدن را برای همه در محیط‌های بسته اجباری می‌کنند.

میزان شیوع کووید در حال افزایش است، افسران سلامت در Bay Area، ماسک زدن را برای همه در محیط‌های بسته اجباری می‌کنند.

پیام جوان: به نقل از مرکوری نیوز، در میان افزایش شدید موارد ابتلا به COVID-19 در میان افراد، هشت افسر بهداشت Bay Area در روز جمعه اعلام کردند و از همه خواستند که ماسک های صورت خود را در مکان های عمومی سربسته، بدون در نظر گرفتن اینکه واکسینه شده‌اند یا خیر، استفاده کنند.

با افزایش نوع ویروس Delta که بسیار قابل انتقال پذیرتر نیز می‌باشد، Alameda ،Contra Costa ،Marin، سن فرنسیسکو، San Mateo ،Santa Clara ،Sonoma و شهر Berkeley توصیه می‌کنند برای رسیدن به اطمینان خاطر، همه افراد از ماسک استفاده کنند. این موضوع ارتباطی با واکسینه شدن یا نشدن افراد ندارد و به عنوان یک احتیاط اضافه برای همه است.

دستیار افسر بهداشت و درمان شهرستان سانتا کلارا، Dr. Sarah Rudman روز جمعه گفت که علیرغم میزان بالای واکسیناسیون در منطقه Bay Area در سه هفته گذشته میزان سرایت COVID-19 در این شهرستان سه برابر شده است، که این سرایت توسط نوع بسیار قابل انتقال و مسری دلتا پیش می رود.

Cheryl Allison چهل و هفت ساله، راننده اتوبوسی از Antioch که از بیماری COVID-19 بهبود یافته و فردی را میشناسد که در اثر آن جان خود را از دست داده، نیز خوشحال است که به ماسک زدن ادامه بدهد.

او در حالی که ماسک داشت، گفت: مردم هنوز هم با تزریق واکسن آلوده می‌شوند. اگر همه خیلی سریع ماسک ها را بردارند، ما به پله اول برمی‌گردیم.

  سگی که روز پنجشنبه از خودرویی در سن فرنسیسکو دزدیده شده بود، به صاحبش رسید!

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان