• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • سن فرنسیسکو برای مبارزه با سرقت‌های سازمان یافته چه کاری انجام می‌دهد؟

سن فرنسیسکو برای مبارزه با سرقت‌های سازمان یافته چه کاری انجام می‌دهد؟

پیام جوان: به نقل از ان بی سی ۷ نیوز، در پی چندین ویدیوی پخش شده از دزدی و سرقت در سن فرنسیسکو، San Francisco Police Lieutenant با Burglary Auto Unit و District Attorney Chesa Boudin در حال شرح دادن نحوه واکنش شهر به این خطرات است.

تا کنون صد ها هزار نفر ویدیوی ۱۰ نفری که از San Francisco’s Neiman Marcus دزدی کرده اند و کیف دستی های گران بها را به سرقت برده اند، دیده اند.

کارآگاهان سن فرنسیسکو در حال کارکردن با نیروهای ویژه در سرتاسر Bay Area هستند.

Lt. Ryan. گفته است: “ما فقط در رابطه با سرقت حرف نمی‌زنیم، من اطمینان دارم که این موضوع بسیار پیچیده‌تر از این موارد است.”

ستوان اسکات ریان گفت: افرادی که در این ویدئو دیده می شوند مجرمان سازمان یافته‌ای هستند. این افراد معمولن اجناس دزدیده شده را در سایت های فروش مجدد مانند Poshmark ، The Real Real و Fashionphile برای فروش می‌گذارند. ستوان ریان گفت: “ما قطعاً این سایت‌ها را تحت نظر قرار می‌دهیم.” کارآگاهان روش هایی برای رمزگشایی وسایل به سرقت رفته دارند.

در بیانیه ای از طریق ایمیل، سخنگوی Real Real می نویسد: “ما برای جلوگیری از قاچاق کالاهای سرقت شده، از نزدیک با نیروی انتظامی محلی و فدرال همکاری می کنیم. از طریق LeadsOnline (بزرگترین سرویس تحقیقات آنلاین کشور) ، ما به ادارات پلیس در سراسر کشور متصل هستیم. اطلاعات ما، از جمله جزئیاتی مانند شماره سریال، عکس ها ، و داده ها و مکان محموله هستند که می توانند به جلوگیری از فروش کالاهای سرقت شده کمک کند. ”

  Safeway به دلیل افزایش سرقت، صندوق‌های خودپرداخت را در برخی فروشگاه‌ها حذف می‌کند

محققان سن فرنسیسکو در حال کار با نیروهای ویژه در بالا و پایین منطقه بی اریا هستند. آنها گفتند که حادثه نیمان مارکوس احتمالاً برای بار اول نیست که اتفاق می‌افتد.

این سرقت‌ها فقط مخصوص فروشگاه‌های بزرگ نیست، حتی خرده فروشانی مثل Target و Walgreens هم با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند.

سال گذشته، گروه عملیاتی سرقت خرده فروشی دفتر DA در یک عملیات چند منطقه‌ای، ۸ میلیون دلار کالای سرقتی را بازیابی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان