• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • راه اندازی کتابخانه دیجیتالی رایگان در فرودگاه بین المللی مینتا سن حوزه

راه اندازی کتابخانه دیجیتالی رایگان در فرودگاه بین المللی مینتا سن حوزه

پیام جوان: به نقل از کرون ۴، کسانی که از طریق فرودگاه بین المللی مینتا سن حوزه سفر می‌کنند، هم اکنون از طریق کتابخانه دیجیتالی جدید فرودگاه، به تقریباً 400 کتاب الکترونیکی قابل بارگیری دسترسی رایگان دارند.

این کتابخانه،همکاری مشترک بین فرودگاه و کتابخانه عمومی سن حوزه است که توسط Axis 360 و اتصال به وای فای فرودگاه، امکان استفاده از کتاب‌ها را فراهم می‌کند.

این سرویس برای عموم رایگان است و برای استفاده از آن، نیازی به کارت کتابخانه یا برنامه‌ی خاصی نیست. مسافران می توانند برای دسترسی به مجموعه دیجیتال به شبکه Wi-Fi کتابخانه pop-up “SJPL Free eBooks” در نزدیکی دروازه های 12 و 24 متصل شوند.

کتابدار کتابخانه شهر جیل بورن گفت: “ما معتقدیم که همه باید به طور عادلانه به مطالب خواندن دسترسی داشته باشند، مخصوصن زمانی که برای پروازهای طولانی مدت آماده می شوند.” “این یک روش عالی برای گذراندن وقت قبل از رسیدن به مقصد بعدی است.”

تمامی مسافران، صرف نظر از سن، می توانند حداکثر چهار کتاب الکترونیکی را با استفاده از تلفن هوشمند، تبلت یا لپ تاپ دریافت کنند و در طول سفر خود می‌توانند به متن آفلاین آن دسترسی پیدا کنند.

این کتابخانه دیجیتال دارای مجموعه ای از کتاب های پرفروش، داستانی و غیر داستانی و همچنین کتاب های کودکان و بزرگسالان است که به زبان های انگلیسی و اسپانیایی موجود است. لیست کتاب‌های این کتابخانه ماهانه به روز می شود.

جان آیتکن، مدیر فرودگاه بین المللی مینتا سن حوزه گفت: “بسیاری از افراد هنگام مسافرت دوست دارند کتاب بخوانند و کتاب‌های الکترونیکی، راهی عالی برای کمک به این افراد است.”

  تیراندازی به یک مرد در جاده Almaden در سن حوزه

طلق برآوردها، از زمان آغاز این کتابخانه از ابتدای ژوئن، بیش از 300 مسافر به این مجموعه دسترسی پیدا کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان