قانون جدید شورای شهر سن حوزه برای ریختن زباله: جریمه تا 10 هزار دلار

سن حوزه جریمه جدید 10،000 دلاری را برای رها کردن غیرقانونی زباله تصویب می کند.

رها کردن یک کاناپه در حاشیه بزرگراه در سن حوزه به زودی با جریمه ایی 10 هزار دلاری مواجه خواهد شد. (یکی از بالاترین ها در کشور)

شورای شهر سن حوزه روز سه شنبه به اتفاق آرا به افزایش جریمه ی دفعه اول برای رها کردن غیرقانونی به 10 هزار دلار رای داد. در حال حاضر، این شهر سه سطح برای جریمه رها کردن زباله غیرقانونی دارد: 2500 دلار برای دفعه اول ، 5000 دلار برای دفعه دوم و 10،000 دلار برای دفعه سوم.

Sergio Jimenez عضو شورای شهر: “ما کاملا آگاه هستیم که جریمه ها و اجرای ناعادلانه ممکن است عواقب ناخواسته ای به همراه داشته باشد. اما واضح است که همین گروه افراد قبلاً بسیار تحت تأثیر عواقب منفی رها کردن زباله غیرقانونی قرار گرفته اند.”

Jimenez و Raul Peralez کسانی که قانون جدید را تألیف کردند، امیدوارند که افزایش چهار برابری جریمه ها باعث شود ساکنان قبل از ریختن زباله در مکان هایی مانند پارک ها و اردوگاه های بی خانمان، یک بار دیگر به این کار فکر کنند.

یک سوال بزرگ برای ساکنان شهر، نحوه اجرای این قانون است. اعضای شورا اظهار داشته اند که آنها نگران هستند که مقامات شهری نتوانند هر تخلف رها کردن غیر قانونی زباله را شناسایی کنند و بدون اجرای دقیق این برنامه، هیچ چیز تغییر نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading