• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • تصادف شدید دوچرخه‌سوار سن حوزه‌ای با یک اتومبیل؛ راننده صحنه را ترک کرده

تصادف شدید دوچرخه‌سوار سن حوزه‌ای با یک اتومبیل؛ راننده صحنه را ترک کرده

پیام جوان: به نقل از ان بی سی بی اریا، یک دوچرخه سوار از سن حوزه پس از یک تصادف شدید در بیمارستان بستری است و دوستان وی به دنبال یافتن راننده‌ای هستند که با او تصادف کرده و پس از تصادف صحنه را ترک کرده است.

این حادثه روز جمعه در Almaden Expressway اتفاق افتاد. دوستان این دوچرخه سوار اکنون از مردم برای یافتن فردی که با او تصادف کرده است کمک می‌خواهند.

دوستان و خانواده گفتند که در ابتدا همه تصور می کردند این برخورد تصادفی است، اما پس از دیدن دوچرخه‌ی Rickey Soto Fogle و پی بردن به میزان جراحات وی، برای آنها کاملاً روشن شد که این یک جرم واقعی است.

Dave Nelson، یکی از دوچرخه سوارانی که روز جمعه با Fogle دوچرخه سواری می‌کرد اینگونه گفت: “این کسی است که Ricky را به قصد مرگ ول کرده است.”

این دو بخشی از گروهی متشکل از بیش از 20 دوچرخه سوار بودند که با هم دوچرخه سواری می‌کردند.

زیاد طولی نکشید که دوستانش فهمیدند این فقط تصادف یک دوچرخه نیست، بلکه این یک جرم واقعی‌است. و کاملاً شبیه چیزی بود که یکی از اعضای گروه 12 سال پیش با آن روبرو شده بود.

دوستان ریکی معتقدند: “این نوع رفتار، بی اعتنایی به زندگی انسان است.”

GoFundMe برای کمک به هزینه های پزشکی Fogle در حال حاضر بیش از هدف خود یعنی 10،000 دلار جمع کرده است. اما هدف واقعی برای Nelson یافتن اطلاعات بیشتر در مورد راننده ای است که به دوست آنها برخورد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.