جسد پسربچه‌ی سن حوزه‌ای، در نوادا پیدا شد؛ پلیس به دنبال مادر کودک

مقامات ده روز پیش جسدی را پیدا كردند كه در نزدیكی یك بزرگراه خارج از لاس وگاس پیدا شد و آن را جسد پسری گمشده از سن حوزه كالیفرنیا دانستند. مادر وی اکنون به جرم قتل تحت تعقیب است و یک جستجوی سراسری برای وی انجام شده است .

پلیس متروپولیتن لاس وگاس روز دوشنبه اعلام کرد جسد پیدا شده، جسد لیام هوست هفت ساله است که آخرین بار در حال سفر با ماشین در کنار مادرش سامانتا مورنو رودریگز دیده شده است.

ستوان ریموند اسپنسر در یک کنفرانس خبری روز دوشنبه گفت، پلیس لاس وگاس در آخر هفته با همتایان خود در پلیس سن حوزه کار کردند تا هویت وی را تأیید کنند.

اسپنسر گفت، رودریگز در 24 می با پسرش سن حوزه را ترک کرد و ابتدا به جنوب کالیفرنیا و سپس نوادا سفر کرد. اسپنسر گفت: “ما می‌دانیم آنها 26 می در منطقه لاگونا بیچ بودند.” بعد از ظهر همان روز، می دانیم که این وسیله نقلیه در منطقه ویکتورویل ، کالیفرنیا بوده است. »

یک کوهنورد جسد این پسر را در تاریخ 28 می در خارج از ایالت 160 در نزدیکی Mountain Springs ، درست در غرب لاس وگاس پیدا کرد. محققان معتقدند که جسد وی اخیراً در آنجا قرار داده شده و وی قربانی یک قتل شده است.

حکم دستگیری برای رودریگز در سراسر کشور صادر شد. پلیس به دنبال وسیله نقلیه او، یک هاچ بک دوج کالیبر آبی تیره 2008 با پلاک کالیفرنیا 6WLH211 است

پلیس از هرکسی که اطلاعات بیشتری در مورد رودریگز دارد، درخواست می کند که به پلیس اطلاع بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading