• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • مونی نسبت به قطع خدمات خود به دلیل قوانین الزام کارکنان به واکسیناسیون هشدار داد

مونی نسبت به قطع خدمات خود به دلیل قوانین الزام کارکنان به واکسیناسیون هشدار داد

پیام جوان: به گزارش کرون ۴، ما کمتر از یک ماه به مهلت قانونی طرح واکسیناسیون کامل کارگران شهر سن فرنسیسکو یا از دست دادن شغل خود فاصله داریم.

مدیر آژانس حمل و نقل شهرداری سانفرانسیسکو اخیراً اعلام کرد بیش از 300 راننده مونی یا واکسینه نشده‌اند یا وضعیت خود را اعلام نکرده‌اند و اگر این وضعیت تغییر نکند، می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر خدمات داشته باشد.

در حالی که SFMTA هنوز در تلاش است تا این کارگران را به رعایت قانون جدید ملزم کند، اما آنها برای بدترین شرایط نیز خود را آماده می‌کنند.

این می‌تواند به معنای اختلال در ارائه‌ی خدمات حتی قبل از روز اول نوامبر در تعطیلات آخر هفته هالووین باشد، زمانی که تقاضای زیادی برای حمل و نقل عمومی وجود خواهد داشت .

در این بین تنها مونی نیست که شاید مجبور شود خدمات خود را کاهش دهد، 19 درصد از مأموران پارکینگ نیز در معرض خطر از دست دادن یا مرخصی از شغل خود هستند.

در صورت ادامه‌ی وضعیت موجود، هشت مدرسه می‌توانند شاهد کاهش تعداد نگهبانان خود باشند و چهار مدرسه دیگر نیز مجبور خواهند شد بدون نگهبان به فعالیت خود ادامه دهند.

خبرنگار کرون ۴ با دفتر شهردار تماس گرفت تا ببیند آیا او در نظر دارد با توجه به پیامدهای احتمالی، موضع خود را نسبت به واکسیناسیون کاهش دهد؟

مدیر ارتباطات شهردار لندن برید می‌گوید این موضوع مربوط به سلامت و ایمنی کارکنان عمومی و شهری است. او می‌گوید که آنها سیاست خود را تغییر نمی‌دهند و پس از تاریخ اعلام شده، به کار با کارکنان باقیمانده‌ی شهر ادامه می‌دهند تا همه واکسینه شوند.

  برنامه امداد وام مسکن کالیفرنیا به کمک صاحبین خانه‌های این منطقه می‌آید

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading