• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • چقدر زمان نیاز است تا قانون ماسک زدن در فضاهای سربسته در شهر‌های بی اریا برداشته شود؟

چقدر زمان نیاز است تا قانون ماسک زدن در فضاهای سربسته در شهر‌های بی اریا برداشته شود؟

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، سوالی که این روزها ذهن خیلی از افراد را درگیر کرده این است: با وجود کم شدن کیس‌های مبتلا به کووید ۱۹، چقدر زمان نیاز است تا قانون ماسک زدن در فضاهای بسته برداشته شود؟

خیلی از مردم شهرستان Santa Cruz به صورت داوطلبانه، بدون گذاشتن ماسک به محیط‌های داخلی کسب و کارهایی که در محیط‌های سربسته قرار دارند می‌روند.

روز چهارشنبه دکتر Gail Newel گفت از نظر وی، زمانی که نرخ سرایت از “زیاد” به “متوسط – معمولی” تغییر کرد، امکان حذف ماسک‌ها وجود دارد.

اما او افزود: با اینکه بسیاری از شهرستان‌های بی اریا دارای نرخ متوسط سرایت ​​و نرخ مشابه بالای واکسیناسیون هستند، او نمی خواهد در رابطه با اینکه سایر دفاتر بهداشت عمومی باید چه کاری انجام دهند، پیشنهادی بدهد.

وی ادامه داد: ما خیلی از شهرهای دیگر بی اریا کوچکتر هستیم، و همچنین ما دارای مسافران بین المللی کمتری هستیم. (چه برای اهداف گردشگری و چه برای اهداف کاری)

وقتی حرف از لغو دستور استفاده از ماسک در داخل محیط بسته می شود، نگرش ها و دیدگاه ها در بی اریا با هم در تضاد است.

برای مثال، مقامات در شهرستان Marin، انتظار دارند سرانجام قانون ماسک برداشته شود؛ در حالی که San Mateo، Contra Costa و Solano به هیچ عنوان لغو قانون استفاده از ماسک را در نظر نمی‌گیرند.

مقامات بهداشت در شهرستان Santa Clara، (بزرگترین شهرستان Bay Area) گفتند که نرخ تزریق دوزهای بوستر می‌تواند تا حد زیادی این را تعیین کند که چه زمانی نیاز به ماسک زدن در این شهرستان کاهش می یابد.

  آتش‌سوزی در تپه‌های شرق سن‌حوزه مهار شد؛ یک نفر راهی بیمارستان شد

شهرستان سانتا کروز ممکن است دیگر قانون ماسک زدن را نداشته باشد.

اما مقامات بهداشتی این شهرستان همچنان از مردم می‌خواهند که هرکس به طور داوطلبانه از قوانین محدودیت‌ها پیروی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان