مهلت قانونی اهالی کالیفرنیا برای دریافت کمک دولتی Golden State Stimulus II

پیام جوان: به گزارش فاکس ۴۰، اهالی کالیفرنیا که ممکن است واجد شرایط دریافت چک دولتی Golden State Stimulus II باشند اما هنوز اظهارنامه مالیاتی سال 2020 را ارائه نکرده اند، در خطر از دست دادن این پرداخت قرار دارند.

اما هنوز زمانی برای تشکیل مالیات‌های سال گذشته و واجد شرایط بودن برای برنامه محرک کالیفرنیا باقی مانده است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

آخرین مهلت برای دریافت کنندگان احتمالی Golden State Stimulus برای ارائه اظهارنامه مالیاتی سال گذشته، 15 اکتبر است. از آنجا که پرداخت بر اساس آن اظهارنامه مالیاتی است، افرادی که اظهارنامه‌های خود را به موقع ارسال نکنند، برای پرداخت در نظر گرفته نمی شوند – حتی اگر آنها آستانه واجد شرایط بودن را داشته باشند.

تحت شرایط Golden State Stimulus II (که به GSS II نیز معروف است) ، افراد واجد شرایط کالیفرنیا مبلغ 600 دلار دریافت می‌کنند، در حالی که کسانی که ادعا می‌کنند حداقل یک نفر به اظهارنامه مالیاتی آنها در سال 2020 وابسته است، 500 دلار اضافی نیز دریافت می‌کنند.

برای واجد شرایط بودن، ساکنان باید بین 1 تا 75000 دلار در سال گذشته (درآمد ناخالص تعدیل شده به اضافه دستمزد) دریافت کرده باشند، دارای شماره تأمین اجتماعی (SSN) یا شماره شناسایی مالیات دهندگان فردی (ITIN) باشند و وابسته دیگری نباشند.

برای کسانی که مطمئن نیستند که واجد شرایط بودن در این برنامه هستند، کالیفرنیا یک ابزار آنلاین دارد که به ساکنان کمک می‌کند تعیین کنند که آیا واجد شرایط هستند و چقدر می توانند دریافت کنند.

برای بررسی وضعیت واجد شرایط بودن خود می‌توانید از این سایت استفاده کنید.

  پیش بینی باران و کاهش دما طی هفت روز آینده در بی اریا

https://www.ftb.ca.gov/about-ftb/newsroom/golden-state-stimulus/gss-ii-estimator.html

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading