گزارشی از پیشرفت پروژه ساخت مسکن ارزان قیمت در سن حوزه

پیام جوان: به گزارش کرون ۴، مقامات سن حوزه در رابطه با مراحل پیشرفت اولیه ساخت مسکن مقرون به صرفه برای افراد بی سرپرست گزارشی را ارائه کردند.

جامعه ایمانوئل – سوبراتو 108 خانه ارزان قیمت را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

این خانه‌ها در دسترس ساکنان مستقر در شهرستان سانتا کلارا خواهد بود.

خدمات مدیریت این پروژه توسط شهرستان سانتا کلارا ارائه می شود که با هماهنگی و پشتیبانی MidPen ،یک شرکت توسعه مسکن که بر ساخت و ساز ساختمان‌های مقرون به صرفه متمرکز است، ارائه می شود.

سام لیکاردو، شهردار سن حوزه می‌گوید: “ما شاهد یک مثال باورنکردنی از آنچه که مشارکت عمومی و خصوصی می تواند انجام دهد – با استفاده از روح فوق العاده معنوی یک عبادتگاه و ماموریت شهرمان برای ایجاد واحدهای مسکونی دائمی مورد نیاز” هستیم. “من از MidPen ، جان و سوزان سوبراتو، کلیسای امانوئل لوتری و کارکنان شهر بی نهایت سپاسگزارم به خاطر تلاش هایشان برای مراقبت از آسیب پذیرترین همسایگان ما.”

این پروژه مشارکت خصوصی – عمومی بین شهر سن حوزه، مسکن MidPen ، جان سوبراتو، اداره مسکن و کلیسای لوتری انجیلی ایمانوئل سن حوزه است.

این پروژه شامل یک ساختمان چهار طبقه با 106 واحد استودیو و 2 واحد مدیریت در محل خواهد بود. امکانات این مجموعه عبارتند از لابی، محل دویدن سگ، 36 جای پارک ، یک فضای اشتراکی بزرگ ، پارکینگ دوچرخه، اتاق اجتماع با آشپزخانه، حیاط با محل نشستن در فضای باز، محل ورزش، آزمایشگاه کامپیوتر و اتاق خشکشویی. این مجموعه در نزدیکی VTA transit، FoodMaxx و کالج شهر سن حوزه واقع شده است.

  سانتا کلارا برای اولین بار در کالیفرنیا نوزدهم ژوئن را تعطیل اعلام کرد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان