• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • بایرن مونیخ، رقیب رئال مادرید در انتخاب ژابی آلونسو به عنوان جانشین کارلو آنچلوتی

بایرن مونیخ، رقیب رئال مادرید در انتخاب ژابی آلونسو به عنوان جانشین کارلو آنچلوتی

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، ژابی آلونسو روی نیمکت لورکوزن درخشان کار کرده و این باعث شده رئال مادرید بیش از پیش روی او به عنوان جانشین آنچلوتی برای سال آینده، زمانی که این مربی ایتالیایی قراردادش با باشگاه به پایان می‌رسد، تمرکز کند. کارلتو قصد دارد سرمربی برزیل شود، اما هنوز قراردادی رسمی امضا نشده و شایعاتی در مورد احتمال ادامه حضور او در برنابئو در کنار گمانه‌زنی‌ها در مورد اسامی جانشینان او به گوش می‌رسد.

ژابی آلونسو در لیست جانشینان آنچلوتی، اگر نگوییم بالاترین، در جایگاه بالایی قرار دارد. اما رئال مادرید تنها باشگاه بزرگ اروپا نیست که به مربی باسکی فکر می‌کند. بایرن مونیخ نیز خواهان ژابی روی نیمکت خود است.

این را روزنامه بیلد ادعا کرده و توضیح می‌دهد که مسئولان بایرن به ژابی آلونسو بسیار توجه دارند و او اولین نفر در لیست تیم باواریایی به عنوان جانشین توماس توخل (در صورت عملکرد بد او در فصل جاری) محسوب می‌شود. در واقع، رسانه‌های آلمانی تصور می‌کنند که روزی ژابی آلونسو سرمربی بایرن می‌شود، هرچند همچنین هشدار می‌دهد که رئال مادرید می‌تواند مقصد بعدی باسکی باشد.

ژابی که تا سال گذشته مربی تیم دوم سوسیداد بود، در میانه‌های فصل هدایت لورکوزن را برعهده گرفت و این تیم را از منطقه سقوط جدا کرد و به رتبه هفتم و کسب سهمیه لیگ اروپا رساند. تیم او اکنون صدرنشین بوندسلیگاست و همین موفقیت باعث شد اخیرا قراردادش را تمدید کند.

آلونسو که در اکتبر 2022 قراردادی دوساله امضا کرد، اخیراً شاهد تمدید آن برای دو فصل دیگر بود. مربی باسکی بابت عملکرد فوق العاده‌اش، حالا دستمزدی بالا (دومین نفر پس از توخل در بوندسلیگا) هم دریافت می‌کند.

  اعظم سنایی، کاپیتان و مربی تیم هاکی روی یخ زنان: تجهیزات و هزینه سفر توسط اعضای تیم تامین می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان