• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • بایرن مونیخ آماده است تا تنها با برگزاری یک بازی دوستانه اجازه حضور یولیان ناگلزمان در کادر فنی تیم ملی آلمان را بدهد

بایرن مونیخ آماده است تا تنها با برگزاری یک بازی دوستانه اجازه حضور یولیان ناگلزمان در کادر فنی تیم ملی آلمان را بدهد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، فدراسیون فوتبال آلمان همچنان در حال بررسی گزینه‌های مختلفی است که شرایط حضور در راس کادر فنی تیم ملی این کشور را داشته باشند.

اخراج هانسی فلیک پس از شکست 1-4 برابر تیم ملی ژاپن باعث شده که آنها امشب بدون سرمربی و در دیدار دوستانه دومی که در این وقفه دیدارهای ملی دارند به مصاف تیم ملی فرانسه بروند و تلاش جدی برای یافتن جانشین مناسب در کمترین زمان ممکن ادامه دارد.

نام ناگلزمان در روزهای اخیر بارها و بارها و از سوی رسانه‌های مختلف آلمانی به عنوان گزینه اصلی فدراسیون فوتبال این کشور مطرح شده است اما تردیدهایی درباره مبلغ مدنظر بایرن مونیخ وجود دارد.

این مربی آلمانی دیگر هدایت بایرن را برعهده ندارد اما تا سال 2026 با این باشگاه قرار داشته و آنها همچنان در حال پرداخت دستمزد او هستند و همین باعث شده که از جدایی‌اش استقبال کنند و مانع خاصی بر سر راه او و فدراسیون فوتبال آلمان قرار ندهند.

فیلیپ کسر، خبرنگار سرشناس آلمانی، مدعی شده که بایرن مونیخ به هیچ وجه مشکلی با این موضوع ندارد و حتی بهای خاصی را هم برای انتقال ناگلزمان به تیم ملی آلمان در نظر نگرفته است.

آنها حتی حاضر هستند با برگزاری یک بازی دوستانه بین تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ این موضوع را به راحت‌ترین شیوه ممکن حل کنند و این خبر خوبی هم برای مدیران فدراسیون فوتبال این کشور است که کار را تا حد زیادی برای آنها آسان خواهد کرد.

  با وجود رسمی شدن انتقال هری کین، بایرن مونیخ این بازیکن را از هواداران تیمش پنهان می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان