• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • کار سخت بارسلونا برای تمدید و کاهش دستمزد فرانکی دی‌یونگ

کار سخت بارسلونا برای تمدید و کاهش دستمزد فرانکی دی‌یونگ

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، یکی از اهدافی که بارسلونا برای ماه‌های آینده و با پایان بازار زمستانی تعیین کرده، تمدید و اصلاح قرارداد فرانکی دی‌یونگ است. اقدامی مشابه همان کاری که اخیرا با تراشتگن انجام شد و چندی پیش قراردادش با کسر دستمزد تا سال 2028 تمدید شد. با این حال دی یونگ به بارسا سخت خواهد گرفت.

برای شروع، بارسلونا هنوز هیچ حرکت رسمی‌ای انجام نداده است. باشگاه قصد دارد در مورد قرارداد ستاره هلندی صحبت کند اما تاکنون هیچ مذاکره‌ای انجام نشده و بازیکن هم عجله‌ای برای این کار ندارد. باید در نظر گرفت که قرارداد دی یونگ در ژوئن 2026 به پایان می‌رسد. و او یک قرارداد پرسود امضا کرده است. در این فصل دریافتی او بین حقوق پایه، دستمزد تعویقی و پاداش‌ها به بیش از 27 میلیون ناخالص خواهد رسید.

بازیکن می‌داند که در پایان قراردادش می‌تواند با هر تیمی قرارداد ببندد. باشگاه هم به نوبه خود می‌خواهد با تمدید قرارداد نسبت به حفظ او مطمئن شود اما می‌داند که نمی‌تواند ارقام دیگر باشگاه‌ها را به او پیشنهاد بدهد. وضعیت مانند تراشتگن نیست زیرا این گلر آلمانی آخرین قرارداد بزرگ خود را با بارسلونا امضا کرد. قراردادی که در 36 سالگی او به پایان می‌رسد.

آنچه مشخص است این است که دی یونگ در سطح بسیار بالایی بازی می‌کند. او روز به روز در بازی بارسا اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و از زمانی که بوسکتس جدا شد، رهبر خط میانی بارسا شده است. در واقع کاهش دستمزد و تمدید قرارداد او به این دلایل کار آسانی نیست.

  هکتور بیرین، مدافع راست بارسلونا، در آستانه پیوستن به اسپورتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان