• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • مدیر ورزشی بارسلونا: قرضی‌ها را رها نمی‌کنیم

مدیر ورزشی بارسلونا: قرضی‌ها را رها نمی‌کنیم

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، تیم مدیریت ورزشی بارسلونا به دقت روی بازار نقل و انتقالات نظارت دارد و البته توجهی دقیق نیز به عملکرد بازیکنانی دارد که از بارسلونا قرضی برای تیم‌هایی دیگر بازی می‌کنند. این را دکو به خوبی تشریح کرد.

در حال حاضر هشت بازیکن از بارسا قرضی در تیم‌های دیگر هستند: آنسو فاتی (برایتون)، لنگله (استون ویلا)، خولیان آرائوخو (لاس پالماس)، الکس وایه (لوانته)، دِست (پی اس وی آیندهوون)، پابلو توره (خیرونا)، اریک گارسیا (خیرونا) و چادی ریاض (بتیس).

دکو توضیح می‌دهد که همه آن‌ها را زیر نظر دارند تا در پایان فصل در مورد آینده‌شان تصمیم بگیرند: « ما عملکرد همه را پیگیری می‌کنیم. فکر می‌کنم به عنوان یک باشگاه باید این کار را انجام دهیم. ما یک باشگاه جدی و پیگیر روی بازیکنانمان هستیم و باید این را نشان دهیم.

بازیکنان باید بدانند که ما نگران آن‌ها هستیم، زیرا آن‌ها هنوز دارایی ما هستند. ما بازیکنی را به دلیل اینکه از تیم قرضی جدا شده، رها نمی‌کنیم. گاهی بازیکن می‌خواهد به تیمی دیگر برود تا بیشتر بازی کند یا با ایده‌های مربی همخوانی ندارد. همانطور که تابستان امسال با اریک یا آنسو این اتفاق افتاد.»

مدیر ورزشی بارسا ادامه داد: «فکر می‌کنم این وظیفه ماست تا همه آن‌ها را تحت کنترل داشته باشیم. بویان عهده دار انجام این نظارت است اما در این راه او تنها نیست. من و کسانی دیگر در تیم مدیریت ورزشی به او کمک می‌کنیم. در پایان فصل و پس از مشورت با ژاوی در مورد آینده این بازیکنان تصمیم‌گیری خواهد شد.»

  علی دایی ممنوع الخروج شد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان