• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • ژول کنده، مدافع بارسلونا: با وجود انتقادات از ژاوی هرناندز، بازیکنان بارسا مقصر هستند و آن‌ها باید بیشتر مورد انتقاد قرار بگیرند

ژول کنده، مدافع بارسلونا: با وجود انتقادات از ژاوی هرناندز، بازیکنان بارسا مقصر هستند و آن‌ها باید بیشتر مورد انتقاد قرار بگیرند

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، بارسلونا در فصل جاری عملکردی شبیه به یک مدعی دفاع از عنوان قهرمانی نداشته و اخیرا هم با شکست مقابل رئال مادرید، سوپرجام اسپانیا را از دست داد.

بر اساس همین نتایج، بیشتر تقصیرها به گردن ژاوی هرناندز انداخته شده اما ژول کنده گفته که بازیکنان باید بیشتر سرزنش شوند.

از کنده پرسیده شد که پس از پیروزی مقابل سالامانکا در کوپادل‌ری، با توجه به شکست مقابل رئال مادرید، چه احساسی داشت؟ او پاسخ داد: “من احساس و اعتماد به نفس بسیار خوبی دارم. در پایان، مانند بقیه اعضای تیم، نمی‌توانید فقط به یک بازی فکر کنید. ما باید به آینده نگاه کنیم و مهم‌ترین چیز این است که از اشتباهات خود درس بگیریم.”

او درباره برد در این بازی گفت: “ورق برگشت و به پیروزی رسیدیم. ناامید کننده بود اما در این مورد صحبت کرده‌ایم و باید به جلو نگاه کنیم. این بازی مهم بود و هر بازی برای ما مهم خواهد بود. تمام تیم مشتاق هستند که شرایط را تغییر دهند، این چیزی است که این باشگاه می‌خواهد. خوان لاپورتا ما را تشویق کرد.»

با این حال، او همچنین مشتاق بود که بخشی از مسئولیت نتایج اخیر را به عهده بازیکن بگذارد: “شما می‌توانید در مورد مربی صحبت کنید، اما ما کسانی هستیم که بازی می‌کنیم، بنابراین وقتی نتایج بدی به دست می آید، البته که ما مقصریم و این به ما بستگی دارد. باید واکنش نشان می‌دادیم، این بازی در کوپادل‌ری مهم بود و باید با شدت جلو برویم. فکر می‌کنم این چیزی است که امسال به آن بیشتر نیاز داریم.”

  حضور یک فوتبالیست زن ژاپنی در تیم مردان

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان