• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • مت ترنر، دروازه‌بان آمریکایی آرسنال، به ناتینگهام فارست پیوست

مت ترنر، دروازه‌بان آمریکایی آرسنال، به ناتینگهام فارست پیوست

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، مت ترنر، دروازه‌بان ملی پوش ۲۹ ساله، با یک قرارداد ۴ ساله به باشگاه ناتینگهام فارست پیوست و می‌تواند اولین بازی خود را روز شنبه، در برابر تیم سابقش انجام دهد.
ترنر ۳۲ بازی برای تیم ملی آمریکا انجام داده است و فصل قبل از ام ال اس راهی لیگ برتر انگلیس شد. این بازیکن در آمریکا، ۱۱۱ بازی برای تیم نیوانگلند رولوشن انجام داد.
این بازیکن فصل گذشته تنها هفت بازی برای آرسنال انجام داد و در این تیم به عنوان جانشین آرون رمزدیل روی نیمکت حضور داشت.
اما اخیرا باشگاه آرسنال به جذب داوید رایا، دروازه‌بان اسپانیایی برنتفورد علاقه‌مند شد و به همین دلیل ترنر تصمیم به جدایی ازجمع توپچی‌ها گرفت.

این دروازه‌بان بعد از امضای قرارداد با ناتینگهام فارست، اینگونه درباره باشگاه جدیدش صحبت کرد : “وقتی متوجه شدم که علاقه‌ای برای حضور من در این تیم وجود دارد، حس خوبی داشتم، وقتی مدیربرنامه‌های من در مورد این انتقال با من صحبت کرد من احساس خوبی داشتم و اکنون این حرکت مناسبی برای من است.
مدیر باشگاه، کادرفنی و همه چیز در این باشگاه عالی است. من مشتاقانه منتظر دیدار با هم تیمی‌هایم، هواداران و اهالی این شهر هستم.”
حال با پیوستن ترنر به ناتینگهام فارست، به زودی باید تست‌های پزشکی داوید رایا انجام شود تا انتقال این دروازه‌بان به آرسنال رسما اعلام شود.

  طرح جالب اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا برای دیدار ستاره‌های لیگ

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان