• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • حواشی الکساندر آرنولد با زدن گل چهارم و برتری لیورپول

حواشی الکساندر آرنولد با زدن گل چهارم و برتری لیورپول

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، لیورپول روز گذشته در دیداری خانگی در لیگ برتر انگلیس مقابل فولام موفق شد در یک بازی جذاب از شکست فرار کند و به پیروزی ۴-۳ برسد. آرنولد ستاره لیورپول و بهترین بازیکن این دیدار بود که موفق شد گل دقایق پایانی و پیروزی بخش تیمش را روی پاس کنستانتین سیمیکاس به ثمر برساند.

گل اول لیورپول هم روی ضربه آزاد آرنولد در نیمه اول به ثمر رسید. این ستاره در دقیقه ۲۰ ضربه آزادی را از فاصله نسبتا دور به سمت دروازه فولام فرستاد. این ضربه زیبا در ابتدا با تیر افقی بعد هم با پشت دوازه‌بان برخورد کرد و نهایتا به گل اول لیورپول تبدیل شد، اما گل به نام برند لنو، دروازه‌بان فولام، گل‌به‌خودی درج شد.

آرنولد در پایان بازی اعتراف کرد که ویرژیل فن دایک به‌خاطر شادی گل خاصش بعد از گل چهارم دچار بریدگی مختصری در ناحیه زانو شده و به همین دلیل از دست او ناراحت است.

آرنولد برای جشن گرفتن گل خود، ابتدا با سینه به سمت پرچم کرنر به شکلی شبیه به یورگن کلینزمن شیرجه زد و چند تن از هم تیمی‌هایش از جمله فن دایک روی زانو به سمت او رفتند.

آرنولد در این رابطه گفت: «فکر می‌کنم با این جشن گل می‌توانید بفهمید که چقدر برای همه ما مهم بود. من سابقه بریدگی بزرگی روی زانویم دارم، بنابراین نمی‌خواستم ریسک کنم و در عوض شیرجه زدم. می‌توانید احساسات واقعی همه تیم را در آن لحظه ببینید. گل برتری برای همه ما حیاتی بود.»

آرنولد ادامه داد: «فن‌دایک بعد از شادی گل حالا بریدگی‌هایی روی زانویش دارد، چون این اولین‌بار بود اینچنین شادی گل می‌کرد. حدس می‌زنم به این خاطر از من ناراحت باشد (می‌خندد). برای کسی مثل او که آرام و خونسرد است، این شادی گل نشان می‌دهد که چه گل مهمی به ثمر رسیده بود.»

  تیم ملی بسکتبال زنان ایران از صعود به دیویژن A رقابت‌ها بازماند

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان