• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • باشگاه آژاکس آمستردام پس از شکست خانگی برابر آلکمار به رده شانزدهم لیگ اردیویسه سقوط کرد

باشگاه آژاکس آمستردام پس از شکست خانگی برابر آلکمار به رده شانزدهم لیگ اردیویسه سقوط کرد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، آژاکس، باشگاه تاریخی و محبوب هلندی، روزهای تاریکی را پشت سر می گذارد و از لحاظ ساختار مدیریتی و ورزشی در یک بحران عجیب گرفتار شده است.

آژاکس دیروز در زمین خودش به آلکمار باخت تا سومین باخت متوالی خود را تجربه کند و به رتبه ۱۶ از جدول ۱۸ تیمی لیگ هلند سقوط کرد.

در این بازی ابتدا آلکمار در دقیقه ۴۵ پیش افتاد و در نیمه دوم نیز یک گل دیگر زد تا برتری خود را دو برابر کند. تک گل دقیقه ۷۳ فن دی بومن هم نتوانست موثر باشد و آژاکس بازی را واگذار کرد. آلکمار با هفت برد و یک تساوی پشت سر آیندهوون در رده دوم قرار دارد و آژاکس نیز که دو بازی عقب افتاده دارد، با تنها پنج امتیاز بالاتر از وولندام و اوترخت ایستاده است. رتبه ای که در پایان فصل باعث می شود به پلی آف رهایی از سقوط برود.

این یکی از بدترین فصل های تاریخ آژاکس است و باعث شده تا لوئیس فن خال پس از سال ها به عنوان مشاور ورزشی برگردد. در اولین بازی پس از بازگشت فن خال ولی آژاکس بازهم شکست را تجربه کرد. آژاکس که با ۳۶ قهرمانی پرافتخارترین تیم هلند است، تنها در هفته اول توانسته هراکلس را ۴-۱ شکست دهد و سپس دو امتیاز دیگر گرفته است.

  یوسیپ شوتالو 23 ساله در اولین بازی خود با پیراهن آژاکس بازوبند کاپیتانی را در اختیار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان