• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • آاس: احتمال تغییر مربی تیم ملی اسپانیا وجود دارد

آاس: احتمال تغییر مربی تیم ملی اسپانیا وجود دارد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، در واقع اگر اسپانیا یکشنبه کرواسی را در فینال لیگ ملت‌ها شکست ندهد، شاید مربی محبوب رئیس روبیالس، روی نیمکت بنشیند و جانشین لوئیس دلافوئنته شود. بله، لوئیس دلافوئنته ممکن است یکشنبه برای آخرین بار هدایت اسپانیا را بر عهده بگیرد.

طبق ادعای آاس، اسپانیا دیشب اگر در نیمه نهایی توسط ایتالیا حذف می‌شد، بعد از مسابقات دلافوئنته برکنار می‌شد. با این حال اسپانیا برد و بعد از ماه مارس دلافوئنته به دومین برد خود در سومین حضورش روی نیمکت لاروخا دست یافت. در صورت قهرمانی او قطعا در ماه سپتامبر نیز همچنان مربی اسپانیا باقی خواهد ماند.

یکی از سرسخت‌ترین مخالفان دلافوئنته، لوئیس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا، است. به گزارش روزنامه آاس، در ابتدا حتی خود مربی هم قصد جدایی داشت که با مخالفت فدراسیون روبه‌رو شد. اما خبرنگاران اخیرا متوجه شده‌اند که لوئیس روبیالس روی آندونی ایرائولا، مدافع سابق اتلتیک بیلبائو و مربی رایو وایکانو در فصل گذشته، نظر مثبت دارد.

اگرچه رایو به او قرارداد و شرایط بسیار بهتری پیشنهاد داد، ولی ایرائولا نپذیرفت و دیروز باشگاه را ترک کرد. او در انگلیس با لیدز در تماس است و اکنون منتظر پیشنهادی از لیگ برتر یا از سوی تیم‌های بزرگ لیگ اسپانیاست. قرارداد دلافوئنته تا پایان یورو ۲۰۲۴ اعتبار دارد ولی شاید با شکست از کرواسی او برود و ایرائولا جانشینش شود.

  رافا مارین با قراردادی قرضی و یک ساله راهی آلاوس شد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان