• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • درگیری عجیب در دقایق پایانی نیمه اول دیدار سایپا و استقلال خوزستان

درگیری عجیب در دقایق پایانی نیمه اول دیدار سایپا و استقلال خوزستان

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، یکی از پرحاشیه‌ترین مسابقات نیم فصل اول لیگ یک، دیدار استقلال خوزستان و سایپا در اهواز بود که زد و خورد عجیبی پیدا کادر فنی آبی‌پوشان و محمود فکری رخ داد و جرایم سنگینی از سوی کمیته انضباطی اعمال شد.

همین هم دلیلی شد تا بازی امروز دو‌ تیم که به میزبانی تهران و ورزشگاه دستگردی بود، با حساسیت دو چندان پیگیری شود. دقیقا همه چیز مطابق پیش‌بینی پیش رفت و در دقایق آخر نیمه اول، حاشیه‌ای عجیب کنار خط رخ داد.

در حالی که چیزی به پایان ۴۵ دقیقه اول باقی نمانده بود، محمود فکری و کادر فنی استقلال خوزستان، درگیری لفظی شدیدی پیدا کردند و به سمت یکدیگر هجوم بردند. ناجی بداوی، دستیار سیروس پورموسوی در استقلال نفر اولی بود که خود را به صحنه درگیری رساند و قصد درگیری با سرمربی سایپا را داشت که با دخالت اطرافیان، این اتفاق رخ نداد.

اما درگیری‌های رخ داده، پایان نداشت و همانطور که تصاویری مخابره از ورزشگاه نشان می‌دهد، پورموسوی نیز قصد ورود به درگیری‌ را داشت اما در نهایت همه چیز ختم بخیر شد.

اما داور وسط با کارت‌های زرد و قرمز زیاد به کادر فنی دو طرف، سعی در مدیریت حواشی پیش آمده داشت و در نهایت نیز به این مهم رسید و مسابقه ادامه پیدا کرد.

  شرط لوئیس انریکه برای قبول پیشنهاد هدایت پی اس جی

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان