• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • لیستی از دستورات جدیدی که برخی از شهرستان‌های بی اریا برای الزام استفاده از ماسک صورت صادر کرده‌اند

لیستی از دستورات جدیدی که برخی از شهرستان‌های بی اریا برای الزام استفاده از ماسک صورت صادر کرده‌اند

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، موارد ابتلا به کووید-۱۹ بار دیگر در بی اریا در حال افزایش است و شهرستان ها قبل از تعطیلات دستورات جدید ماسک را صادر می کنند.

در اینجا می‌تواندی خلاصه ای از الزامات جدید برخی مناطق بر اساس شهرستان را مشاهده کنید:

شهرستان سانتا کلارا
هر فردی که وارد یک مرکز مراقبت های بهداشتی – ساکنان یا کارمندان – در شهرستان سانتا کلارا می شود موظف است از ماسک صورت استفاده کند.

این دستور بدون در نظر گرفتن وضعیت واکسیناسیون COVID-19 برای همه اعمال می شود.

در وب سایت این شهرستان آمده است که به جز کودکان زیر ۲ سال، افرادی با شرایط پزشکی خاص مثل افراد ناشنوا از این قانون مستثنا هستند.

برای راهنمایی بیشتر، به covid19.sccgov.org مراجعه کنید.

سن فرانسیسکو
افرادی که در مراکز بهداشتی و درمانی و زندان ها کار می کنند، بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون خود، ملزم به پوشیدن ماسک در سن فرانسیسکو هستند.

مقامات همچنین تصریح کردند که هر کسب و کار، آژانس حمل و نقل عمومی یا سازمانی حق دارد ماسک را برای ورود الزامی کند، بنابراین ساکنان باید ماسک به همراه داشته باشند.

برای دریافت راهنمایی بیشتر، به SF.gov مراجعه کنید.

شهرستان آلامدا
مقامات این شهرستان می‌گویند، مانند بسیاری از شهرستان‌های بی اریا، هرکسی که در یک مرکز بهداشتی درمانی در شهرستان آلامدا کار می‌کند یا وارد آن می‌شود، باید از ماسک صورت استفاده کند.

اگرچه لازم نیست، اما مقامات شهرستان به افراد ۶۵ ساله یا مسن تر، یا هر کسی که مشکلات سلامتی جدی دارد توصیه می کنند همچنان از ماسک استفاده کنند.

  شهردار لیکاردو کمپین محلی فروشگاهی را در سن حوزه راه اندازی کرد

همچنین، پیشنهاد می‌شود کسانی که در مورد واکسن‌های کووید خود به‌روز نیستند یا اغلب با دیگران تعامل دارند، ماسک را نیز در دست داشته باشند.

برای راهنمایی بیشتر، به covid-19.acgov.org بروید.

شهرستان کنترا کاستا
آنا راث، مدیر اجرایی خدمات بهداشتی Contra Costa، ​​روز سه‌شنبه به هیئت نظارت شهرستان گفت که پذیرش بیمارستان‌های استان برای COVID-19 از جولای از ۸٫۱ در روز به ۱۲٫۱ افزایش یافته است.

در پاسخ به افزایش موارد ابتلا در بی اریا – که مقامات بهداشتی آن را به آخرین سویه جهش یافته کووید-۱۹ نسبت می دهند – راث گفت که Contra Costa Health و سایر آژانس های بهداشتی بی اریا در حال اجرای الزامات جدید ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی هستند.

راث گفت: “ما امروز دستور بهداشتی را در مورد ماسک زدن در مراکز پرخطر، به ویژه مراکز مراقبت بهداشتی صادر می کنیم.”

راث گفت که دستور جدید شامل سایر مکان‌های تجمع مسکونی مانند بازداشتگاه‌ها و پناهگاه‌های بی‌خانمان‌ها نمی‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 در Contra Costa County، به cchealth.org/covid19 بروید.

شهرستان سن متئو
از اول نوامبر، همه افرادی که در مراکز بهداشتی درمانی در شهرستان سن متئو کار می کنند، ملزم به پوشیدن ماسک صورت بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون هستند.

اینها شامل بیمارستان ها، مراکز دیالیز، مراکز مراقبت طولانی مدت و غیره می شود.

در این منطقه برخی از معافیت ها وجود دارد، اما آنها بسیار محدود هستند.

برای مطالعه بیشتر در مورد قوانین جدید سن متئو، به smchealth.org بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان