• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • بهترین‌های یازدهمین دوره رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا معرفی شدند

بهترین‌های یازدهمین دوره رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا معرفی شدند

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه” به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، یازدهمین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه‌های آسیا در بخش مردان از صبح امروز (شنبه – ۱۴ اسفند ماه) با حضور۱۰۶ تکواندو کار در قالب ۱۷ تیم از ۱۰ کشور به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد و در پایان تیم تکواندو لوازم خانگی کن ایران همانند بخش بانوان به عنوان قهرمانی دست یافت.

این تیم با کسب یک مدال طلا، پنج نقره و دو برنز در مجموع با ۴۴۱ امتیاز روی سکوی قهرمانی ایستاد و جام قهرمانی را بالای سر برد، تیم فرمانیه با سه مدال طلا، یک نقره و ۴۳۶ امتیاز نایب قهرمان شد و ازبکستان الف با یک مدال طلا، یک برنز و مجموع ۱۵۸ امتیاز سوم شد. تیم دوم ازبکستان هم با یک مدال طلا، یک برنز و ۱۵۴ امتیاز در مکان چهارم ایستاد.

بهترین‌های یازدهمین دوره رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا:
فنی‌ترین تکواندوکار: اولگبک رشیدوف (ازبکستان)
بهترین مربی: محمدرضا زوار (لوازم خانگی کن)
بهترین داوران: حسام‌الدین کاتب (اردن)، ابوالفضل خدایی و ابراهیم خاوری (ایران)
جام اخلاق: هند
بهترین سرپرست: سیدفهد شاه (پاکستان)

نفرات برتر اوزان مختلف:
وزن ۵۴- کیلوگرم:
۱- امیرعباس رهنما (لوازم خانگی کن)
۲- حسین لطفی (فرمانیه)
۳- لیث الراشد (اردن) و علی توکلی (شهرداری ورامین)

وزن ۵۸- کیلوگرم:
۱- محمدصادق دهقانی (فرمانیه)
۲- علی‌اصغر مرادیان (شهرداری ورامین)
۳- متین رضایی (لوازم خانگی کن) و محسن رضایی (افغانستان)

وزن ۶۳- کیلوگرم:با
۱- سروش احمدی (فرمانیه)
۲- زیدا الهلاوانی (اردن)
۳- فرزان عاشورزاده (لوازم خانگی کن) و پاشا عطارودی (امانیه عراق)

وزن ۶۸- کیلوگرم:
۱- اولگبک رشیدوف (ازبکستان)
۲- محمدحسین زاهدی (باشگاه کن)
۳- عرفان بزرگی (شهرداری ورامین) و یراسلی آراپ بای (قزاقستان)

  شورای اجرایی فدراسیون جهانی تکواندو، شهر باکو را به عنوان میزبان رقابت‌های قهرمانی جهان معرفی کرد

وزن ۷۴- کیلوگرم:
۱- دانیال بزرگی (فرمانیه)
۲- محمدمهدی عمادی (لوازم خانگی کن)
۳- سیدامید حسینی (البصره عراق) و جوربک جونوف (ازبکستان)

وزن ۸۰- کیلوگرم:
۱- شوخرات سالایو (ازبکستان)
۲- آرین سلیمی (لوازم خانگی کن)
۳- مسعود خوش نیت (افغانستان) و نرلان میرزابیف (قزاقستان)

وزن ۸۷- کیلوگرم:
۱- اسماعیل دیسبای (قزاقستان)
۲- مهران برخورداری (باشگاه کن)
۳- نیکیتا رافالویچ (ازبکستان) و فهد صبری (اردن)

وزن ۸۷+ کیلوگرم:
۱- آرش دباغ تفرشی (امارات)
۲- سجاد مردانی (باشگاه کن)
۳- علی احمدی (شهرداری ورامین).

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان