• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • تصمیم مارکوس رشفورد، ستاره انگلیسی منچستر یونایتد برای تمدید قراردادش با این تیم

تصمیم مارکوس رشفورد، ستاره انگلیسی منچستر یونایتد برای تمدید قراردادش با این تیم

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، قرارداد رشفورد با منچستریونایتد در تابستان 2024 به پایان می‌رسد و مدیران این باشگاه از مدتی قبل به دنبال امضای قرارداد جدیدی با او هستند.

آنها از مدتی قبل در تلاش بودند که بتوانند او را برای تمدید قرارداد متقاعد کنند اما شرایط به شکلی پیش رفت که او حاضر به پذیرش این پیشنهاد نبود و همین باعث شد که آنها تابستان گذشته بند تمدید خودکار 12 ماهه را فعال کنند تا این بازیکن را در اولدترافورد حفظ کرده باشند.

این مهاجم انگلیسی در چند فصل اخیر روزهای خوبی را در یونایتد تجربه نکرد و به همین دلیل در فکر جدایی بود. نمایندگان او در آگوست سال گذشته میلادی در پاریس با مدیران پاری سن ژرمن هم دیدار کرده بودند.

این باشگاه فرانسوی از مدت‌ها قبل علاقه زیادی به جذب این بازیکن داشت و امیدوار بود که از شرایط پیش آمده در یونایتد استفاده کند و بتواند او را به خدمت بگیرد اما حالا شرایط برای رشفورد فرق کرده است.

رشفورد حالا به ستاره تیمش تبدیل شده و حضور اریک تن‌هاخ شرایط را به صورت کلی برای او تغییر داده است. این بازیکن از ابتدای فصل تا به حال موفق شده در 26 بازی 16 گل برای تیمش به ثمر برساند و نقش مهمی در قرار گرفتن یونایتد در بین چهار تیم صدر جدول لیگ برتر ایفا کرده است.

حالا مذاکرات بین نمایندگان این بازیکن و باشگاه یونایتد بار دیگر از سر گرفته شده و گفته می‌شود که پیشرفت خوبی نیز داشته است. انتظار می‌رود که خبر تمدید قرارداد او به زودی به صورت رسمی اعلام شود.

  واکنش خوان لاپورتا رئیس بارسلونا در مورد جذب بازیکنان جدید در این تیم

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان