• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • مبارزه برای نیکو: بارسا در صدد جذب مهاجم جوان اسپانیایی

مبارزه برای نیکو: بارسا در صدد جذب مهاجم جوان اسپانیایی

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، نیکو ویلیامز از زمانی که خوان لاپورتا گفت بارسا توان مالی لازم برای خرید او را دارد، به هدف رسمی بارسلونا در تابستان تبدیل شده است.

همه می‌دانستند که این مهاجم یکی از رویاهای رئیس و هانسی فلیک برای تقویت تیم است، اما تردید در این بود که آیا بارسا از نظر بازی جوانمردانه مالی می‌تواند چنین خرید بزرگی را انجام دهد یا خیر. با اظهارنظر لاپورتا مشخص شد که از این بابت مشکلی وجود ندارد.

این اظهارات لاپورتا در یک مقطع کلیدی بیان می‌شود زیرا نیکو هدف چندین باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته است. رقابت برای خرید فوق العاده بالاست و کاری که لاپورتا با این اظهارنظر علنی انجام داد، این بود که مشخص کند بارسا در موقعیتی قرار دارد که بازیکنی مثل نیکو را به خدمت بگیرد. پیامی برای رقبا اما بارسا کار راحتی نخواهد داشت، چرا؟

مارکا در این رابطه نوشت که ظرفیت اقتصادی بارسلونا همچنان محدود است. مشخص است که بند جدایی این بازیکن ۵۸ میلیون است و در اینجا بحثی نیست، قیمت او ثابت است. مشکل ولی در جایی دیگر است و اینجا باشگاه‌های رقیب بارسا می‌توانند تفاوت ایجاد کنند: پرداخت دستمزد. بارسلونا کاملاً از این موضوع آگاه است و قصد ندارد وارد این رقابت شود.

لیورپول، پی اس جی، چلسی و بایرن به راحتی می‌توانند دستمزدی چند برابر بارسا به نیکو پیشنهاد بدهند با پاداش‌هایی بیشتر. در این بین تنها امید بارسا رفاقت بین نیکو با لامین یامال و پدری است و البته وعده حضور همیشگی در ترکیب ثابت.

حرف نهایی را خود بازیکن خواهد زد و بارها دیده شده که پول بیشتر توانسته تعیین کننده ظاهر شود. بمب بارسا را باید خیلی زود خنثی شده بدانیم؟

  سرانجام معاوضه بزرگ بین آرسنال و بارسا به کجا انجامید؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان