افتتاح پارك آبي كالي‌بانگا در سن حوزه با استقبال مردم روبرو شد

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، پارك آبي كالي‌بانگا در سن حوزه پس از تاخير ناشي از مشكلات برق، در نهايت روز پنجشنبه به روي عموم باز شد و مورد استقبال گرم ساكنان بی اریا كه به دنبال راهي براي فرار از گرماي طاقت‌فرسا بودند، قرار گرفت.

اين پارك كه قبلاً با نام ريجينگ واترز شناخته مي‌شد، سال گذشته به طور ناگهاني بسته شد و افتتاح مجدد آن با نام جديد كالي‌بانگا، اميد تازه‌اي را به مردم شرق سن حوزه بخشيده است.

مَت ماهان، شهردار سن حوزه، در مراسم افتتاحيه گفت: «افتتاح كالي‌بانگا نه تنها يك خبر خوش براي مردم منطقه است، بلكه از نظر اقتصادي نيز براي شهر ما، به ويژه براي شرق سن حوزه، اهميت زيادي دارد. اميدواريم با آمدن مردم به اين پارك و لذت بردن از امكانات آن، شاهد رونق كسب و كار در اين منطقه باشيم.»

پارك كالي‌بانگا با تجهيزات مدرن و متنوع خود، از جمله سرسره‌هاي آبي، استخرهاي شنا و رودخانه مصنوعي، محل مناسبي براي تفريح و سرگرمي افراد در تمام سنين است.

رهبران شهر سن حوزه در حال بررسي طرح‌هاي بلندمدتي براي بازنگري و نوسازي اين پارك و همچنين جذب اپراتورهاي جديد براي ارائه خدمات بهتر به مردم هستند.

با توجه به استقبال گرمي كه از افتتاح پارك كالي‌بانگا شده است، انتظار مي‌رود كه اين مكان به يكي از محبوب‌ترين جاذبه‌هاي تفريحي در بی اریا تبديل شود.

  قیمت بنزین طی هفته گذشته در بی اریا 65 سنت افزایش یافت

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان