• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • حسین یزدانی، پرمدال‌ترین کشتی گیر تاریخ ایران درباره بازگشت خود به تشک به هوادارانش اطمینان داد

حسین یزدانی، پرمدال‌ترین کشتی گیر تاریخ ایران درباره بازگشت خود به تشک به هوادارانش اطمینان داد

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، شایعات در ماه‌های اخیر در خصوص وضعیت حسن یزدانی و آینده او و احتمال حضور یا غیبتش در المپیک پاریس در اوج خود بوده و هر روز یک گمانه زنی جدید در این خصوص مطرح شده است.

با اینکه یزدانی در ماه‌های اخیر سکوت کرده بود و بعد از عمل جراحی کتفش واکنشی به شایعات و زمان بازگشت خود به تشک نشان نداده بود، در آستانه سال جدید در این خصوص به صحبت پرداخت.

حسن یزدانی در رابطه با آخرین وضعیت درمان کتف خود گفت: فعلا دنبال کارهای درمان هستم و خدا را شکر بهترم. روند درمان خوب است و یک ماه دیگر روی تشک می‌آیم و مرور فن را شروع می‌کنم. البته الان هم تمرینات بدنسازی و هوازی را روی ۷۰، ۸۰ درصد انجام می‌دهم.

دارنده ۹ مدال کشتی آزاد جهان و المپیک در خصوص در پیش بودن المپیک عنوان کرد: صددرصد به المپیک می‌رسم. هدف من المپیک است و باید طبق چرخه‌ای که تعریف کرده‌اند، ادامه دهم.

حسن یزدانی در پاسخ به این سوال که چگونه برای المپیک انتخاب می‌شود، گفت: طبق چرخه انتخابی اگر رقیبم در آسیایی در وزن من اول شود، باید مسابقه انتخابی دهیم که زمانش مشخص نیست. هادی وفایی پور در وزن من حضور دارد و برایش در مسابقات آسیایی آرزوی موفقیت می‌کنم.

  ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن، خواستار جدایی زودهنگام از این تیم شد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان