• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • مدیران بایرن مونیخ تمایلی برای جذب کای هاورتز، مهاجم آلمانی، از چلسی ندارند

مدیران بایرن مونیخ تمایلی برای جذب کای هاورتز، مهاجم آلمانی، از چلسی ندارند

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، انتقال هاورتز به چلسی مطابق انتظار این بازیکنان و مدیران این باشگاه پیش نرفت و او نتوانست درخششی که پیش از این داشت را در این تیم تکرار کند.

هرچند این بازیکن در مقاطعی از دوران حضورش در استمفوردبریج توانست گل‌های مهمی به ثمر برساند و در روند نتیجه‌گیری این تیم سهیم باشد اما در نهایت موفق نشد به ستاره این تیم تبدیل شود و به همین دلیل ادامه حضور در این باشگاه برای او دشوار شده است.

بسیاری از رسانه‌های انگلیسی و آلمانی پیش از این اعلام کرده بودند که او به احتمال زیاد در پایان این فصل از چلسی جدا خواهد شد و به دنبال باشگاه جدیدی است که بتواند بار دیگر به دوران اوج برگردد.

یکی از باشگاه‌هایی که نامش به عنوان گزینه‌ای برای جذب هاورتز مطرح شده بود بایرن مونیخ بود اما حالا اسپورت وان خبر داده که این باشگاه هیچ تمایلی به جذب این بازیکن ندارد.

آن‌ها به صراحت اعلام کرده‌اند که چه در پنجره نقل و انتقالات زمستانی و چه در پنجره تابستانی قصد ندارند پیشنهادی را برای جذب این بازیکن ارائه کنند و دو دلیل محکم برای این موضوع دارند.
اول این که پست مورد علاقه هاورتز پست شماره ۱۰ است اما بایرن امیدوار است که جمال موسیالا در چند سال آینده به ستاره این تیم در این پست تبدیل شود و روی درخشش او بسیار حساب کرده است.

از سوی دیگر تصمیم گیرندگان در باشگاه بایرن به این نتیجه رسیده‌اند که هاورتز راه حل مناسبی برای پست مهاجم نوک یا وینگر نیست و به همین دلیل خرید او عملا مشکلات این باشگاه را حل نخواهد کرد.

  گفتگو جهانبخش با شبکه فاکس اسپورت آسیا درباره دلایل بازگشت به فوتبال باشگاهی هلند

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان